Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.02.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
На виконання наказу Мінфіну № 338 від 20.05.2004 (зі змінами) Держсховищу у ІІ-півріччі 2020 року передбачені кошти (більше 200,0 тис. грн.) на закупівлю виробів із дор. металів, на які за вироком суду накладено арешт, з подальшою їх реалізацією. Виходячи з суті питання використати будь-яку іншу процедуру, окрім переговорної процедури закупівлі з конкретною виконавчою службою, на нашу думку не є можливим. Підкажіть будь-ласка на який виняток із частини 2, ст. 40 Закону "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" установа може послатися при проведенні надпорогової закупівлі? Чи є інше вирішення цього питання?
Відповідь
24.02.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня! Прошу надати роз’яснення щодо обов'язковості укладання Договору, як документу за яким виникають зобов'язання. Статтею 3 нової редакції Закону передбачається, що у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов'язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Така норма щодо обов'язкового оприлюднення замовником в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель буде застосовуватися з 19.04.2020 з введенням у дію нової редакції Закону. Питання: 1. Чи є обов'язковим укладання саме Договору, як документа за яким виникають зобов'язання (далі - Договір) та його розміщувати? У випадку здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель, а на підставі наданих установі накладних, рахунку-фактури, акту, тощо (тобто без укладання Договору), вартість (сумарно по предмету закупівлі) яких не перевищує 50 тисяч гривень чи потрібно розміщувати відповідно до статті 10 Закону звіт про договір про закупівлю та розміщувати вищенаведені документи?
Відповідь
24.02.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Добрий день ! Де, як , коли, які запитання??? Коли і як можна пройти тестування уповноваженій особі
Відповідь
24.02.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня. Підстажіть будь-ласка, в плані закупівель вказано неправильний КЕКВ (технічно) і оголошено тендер, чи можливо це виправити?В тендерній документації вказано все правильно (рахунок в договорі). Дякую
Відповідь
24.02.2020
Запитання      Тема: Інше
Надати роз’яснення щодо причини неможливості прикріплення відповіді на вимогу та усунути дану технічну помилку.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json