Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4417 / 4487
Доброго дня! Допоможіть будь ласка з наступним питанням. Через відсутність пропозицій двічі були відмінені відкриті торги на поставку природного газу. Прийнято рішення про проведення переговорної процедури. До моменту проведення переговорів на даний предмет закупівлі виділені додаткові кошти.Чи можно при проведенні переговорної процедури збільшувати суму та кількість закупки?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2839 / 2895
Створено нову юридичну особу "відділ освіти" яка не являєтся правонаступником відділу освіти Яготинської РДА (ЛІКВІДАЦІЯ РДА) як бути з питанням закупівлі продуктів харчування та проведення тендерних процедур?Постачальники відмовляются від поставки хліба, молока та м'яса?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4734 / 4743
Чи можна змінювати умови договору про закупівлю електричної енергії по переговорній процедурі(зокрема, ціну за одиницю товару, умови оплати, додаток - комерційну пропозицію щодо постачання електричної енергії ) після проведення двох відкритих торгів, які не відбулися через відсутність учасників І чи вимагати документи на підтвердження ст.16 та 17 ЗУ "Про публічні закупівлі", забезпечення договору та інші вимоги, які передбачалися у тендерній документації по відкритих торгах?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3622 / 3673
У грудні провели дві спрощенні закупівлі по електроенергії, але вони не відбулись. Зараз підписуємо прямий договір, але ціна на електроенергію підвищилась. Чи можемо ми заключати договір на більшу суму ніж проводились спрощені закупівлі чи заключати на суму за проведенням спрощенної закупілві, а потім укласти доп.угоду?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4539 / 4681
Замовником двічі проведено процедуру відкритих торгів мультилотову закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 (Електрична енергія) орієнтовна вартість якої була розрахована за ціною, що діяла на момент оголошення цих торгів. За результатами проведення торгів, Замовником прийнято рішення застосувати Переговорну процедуру закупівлі на підставі з п. 1 ч.2 cт. 40 Закону. Запитання : Чи є правомірним збільшення суму договору у зв’язку із зміною вартості товару після проведення відкритих торгів та у період проведення переговорів? Чи не порушує така зміна норми пункту 1 частини 2 статті 40 Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2