Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.07.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до листа Мінекономіки від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 Замовник встановлює вимогу в тендерній документації щодо необхідності підтвердження учасниками процедури закупівлі відсутності підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбаченої п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), при цьому підтвердження таких підстав може бути передбачено в довільній формі. Однак, в Постанові Кабінету Міністрів України від 21.10.2015р. №835 зазначено, що Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг відноситься до даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. А згідно ч. 5 Закону Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних. Враховуючи вищенаведене виникає наступне питання: чи має право Замовник вимагати в тендерній документації необхідність підтвердження учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції відсутності підстави, встановленої п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону?
Відповідь
02.07.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Добрий день! Прохання надати роз'яснення щодо застосування окремих положень ЗУ "Про публічні закупівлі". Ситуація наступна: Тендерна документація затверджена тендерним комітетом, накладено підпис ЕЦП одного з членів (не голови) тендерного комітету. Рішення про відхилення тендерної пропозиції Учасника приймається (підписується) головою тендерного комітету, однак саме рішення не йде у формі протоколу засідання тендерного комітету, а викладене у формі одноособового рішення Уповноваженої особи, де уповноваженою особою зазначений голова тендерного комітету, що затверджував тендерну документацію. Чи правомірні дії Замовника в частині одночасного призначення уповноваженої особи та тендерного комітету в одній і тій же процедурі закупівель, де голова тендерного комітету виступає ще й у якості уповноваженої особи?
Відповідь
02.07.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня . Допоможіть у вирішені наступної проблеми.Замовником було оголошено відкриті торги на суму понад 1 млн. грн. Після оголошення переможця, (Учасник 2) Учасником 1 було подано скаргу до АМКУ. В своєму рішені АМКУ зобов'язав Замовника скасувати рішення про переможця (учасник 2) та скасувати рішення про дискваліфікацію Учасника 1. Тендерним комітетом Замовника прийнято рішення про скасування рішення про переможця і про дискваліфікацію учасника. З метою виконання рішення АМКУ, було завантажено протокол тендерного комітету на майданчику zakupki.prom.uа, але після цього закупівля перейшла на кваліфікацію лише одного Учасника 2, а не обох учасників, як того вимагало рішення АМКУ. У зв'язку з цим виникла технічна неможливість перейти на перекваліфікацію обох учасників та визначити переможця у відкритих торгах. Тендерним комітетом було прийнято рішення про скасування відкритих торгів керуючись п.2 ч.1. ст.32 ЗУ "Про публічні закупівлі". Чи може ми провести переговорну процедуру з Учасником 1, який після кваліфікації повинен бути визнаний переможцем ( з метою виконання рішення АМКУ, чи необхідно проводити процедуру вікритих торгів заново?
Відповідь
02.07.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Комунальному підприємству (підприємство не фінансується з бюджету) була надана з бюджету безповоротна фіндопомога на оплату оренди котельних, договори по оденді укладені на три роки та діють з 01.10.2019 р. Як викласти звіт про укладений договір в прозоро?
Відповідь
02.07.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня! Прошу надати роз’яснення щодо коректного укладення та оприлюднення договору про закупівлю. За результатом торгів за предметом закупівлі «Медичні вироби» відповідно частини 6 статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі. Специфікація до договору, відповідно тендерної пропозиції, містить перелік позицій, які оподатковуються за різною відсотковою ставкою ПДВ, а саме 7% та 20%. Відповідно пункту 10 частини 1 статті 10 Закону договір про закупівлю та всі додатки до нього замовник самостійно та безоплатно оприлюднює через авторизовані електронні майданчики в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом протягом трьох робочих днів з дня його укладення. Отже, на виконання вимог Закону необхідно оприлюднити договір, який укладено відповідно тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі. Однак, технічна реалізація в електронній системі закупівель не дає можливості коректно оприлюднити договір з різними відсотковими ставками ПДВ щодо кожної позиції: система визначає тільки одну можливу ставку: 7% або 20%. Яким чином коректно укласти та оприлюднити договір про закупівлю, не порушивши ч. 4 статті 41 Закону, а саме умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі? Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json