Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
08.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до пункту 5 частини 2 статті 4 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі – Закон) договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель – для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частини другої та шостої статті 3 Закону. Враховуючи вищенаведене виникає питання: здійснення закупівлі відповідно до частини 7 статті 3 Закону вважається спрощеною закупівлею чи договором про закупівлю, укладеним без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
08.07.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Двічі не відбулись відкриті торги внаслідок подання пропозиції тільки одним учасником. Замовник застосував переговорну процедуру. Чи обов'язково умови договору, який укладено внаслідок проведеня переговорної процедури не мусять відрізнятись від умов ТД попередніх процедур? Чи можна укласти такий договір з умовами, що відрізняються від умов ТД попередніх відкритих торгів, що не відбулись?
Відповідь
08.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день! Чи можу я працювати як уповноважена особа одночасно на двох підприємствах (не держслужба), де на одному - за основним місцем роботи, а на другому - за сумісництвом? Якщо так, то чи потрібен при цьому другий КЕП? Дякую!
Відповідь
08.07.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Чи дозволяється проводити переговорну процедуру закупівлі для потреб оборони, підрозділам Національної гвардії, враховуючи вимоги ч.3 п.2 ст.40 ЗУ"Про публічні закупівлі", якщо правовий режим воєнного стану по всій території України не запроваджений, а також те що в п.2 ст. 3 ЗУ "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони" не в були внесені зміни, де зазначено посилання на ст.35 ЗУ"Про публічні закупівлі", а ця стаття називаласся переговорною процедурою у старій редакції Закону.
Відповідь
08.07.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день! Згідно статті 17 Закону Учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 ч.1 та ч.2 ст.17. При перевірці інформації, що знаходиться у формі відкритих даних відсутні підстави для відмови Учаснику згідно абз.2 п.1 ч.1 ст.31Закону. Проте Учасник в складі тендерної пропозиції не надано жодної довідки чи інформації згідно вимог ч.3 ст.17. Питання: Чи потрібно в даному випадку відхиляти Учасника? Якщо так, то на якій конкретно підставі?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json