Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
27.04.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Якщо у замовника є тендерний комітет і уповноважена особа. Річний план закупівель має бути один чи два? На ПРОЗОРРО звичайно один? Ким необхідно затверджувати Річний план закупівель?
Відповідь
27.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Якщо проведена допорогова закупівля, за результатами аукціону визначено переможця (вартість більше 50 тис. грн.) та на 19.04.2020 не укладено договір. Які подальші дії? Чи можемо ми укласти договір зараз?
Відповідь
27.04.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
До внесення змін 19.04.2020р до ЗУ "Про публічні закупівлі" нашою установою проведено двічі процедуру відкритих торгів на закупівлю овочів очікуваною вартістю: 258740,00 грн. Двічі процедури не відбулись по причині недостатньої кількості учасників: перша - 06.04.2020 та друга - 22.04.2020. Ми, як Замовник є бюджетною установою. На утриманні знаходиться 310 мешканців з психічними вадами, які потребують щоденного харчування. За час проведення торгів залишок овочів (цибуля, морква, капуста, буряк) було використано для харчування. За Законом №922 є можливість проведення переговорної процедури оскільки потреба в закупівлі овочів є нагальною - під загрозою харчування мешканців установи. Чи маємо право ми, як Замовник провести переговорну процедуру закупівлі на підставі попередньо двічі невдало проведених відкритих торгів (за Законом №922 до внесення змін) на цей предмет закупівлі згідно нової редакції Закону від 19.04.2020? Оскільки проведення цих процедур припало на час внесення змін до Закону, проведення нових відкритих торгів потребує великого проміжку часу, що впливає на відсутність продуктів харчування першої необхідності (цибуля, морква є складовою будь-якої першої страви). Як нам бути в даній ситуації?
Відповідь
27.04.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» відсутня вимога щодо подання учасником підтвердження кваліфікаційних критеріїв, відповідно до статті 16 Закону. То чи потрібно замовнику вимагати від учасника документального підтвердження відповідно до статті 16 Закону, а також підтвердження про відсутність підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону, за умови проведення переговорної процедури на підставі пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
Відповідь
26.04.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Просимо надати консультацію щодо наступного. У відповідності до п. 2 ч. 1 ст. 10 Закону оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю опрлилюднюється в електронній системі закупівель не пізніше ніж за ШІСТЬ робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. Згідно п. 9 ч. 3 ст. 14 Закону в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 Закону, обов’язково зазначаються:кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж П’ЯТЬ робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель). Який строк між оприлюдненням оголошення про проведення спрощеної закупівлі в системі та кінцевим строком подання пропозицій: п'ять чи шість робочих днів?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json