Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
17.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" пункти 3, 4, 5 та 10 розділу I цього Закону діють протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону. Чи можу я й надалі застосовувати звіт про укладений договір (без застозування електроної системи) (COVID-19) чи вже застосовувати спрощену процедуру закупівлі/відкриті торги?
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. Відповідно до частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника, зокрема, у разі, якщо у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів). Двадцять восьмого квітня 2020 року набрав чинності Закон України від 06.12.2019 № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Закон № 361-IX). Серед найбільш важливих змін, які передбачені Законом № 361-IX та які стосуються проведення процедур закупівель є нова редакція пункту 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», що визначає обсяг і зміст інформації про кінцевих бенефіціарних власників, яка повинна міститись в ЄДР. Також, пунктом 4 розділу X Закону № 361-IX визначено, що юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Законом № 361-IX, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному Законом № 361-IX, та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності. На підставі вищезазначеного, просимо вас надати консультацію щодо дій замовника, до закінчення передбаченого пунктом 4 розділу X Закону № 361-IX тримісячного строку з дня набрання чинності нормативно-правового акта, яким буде затверджена форма та зміст структури власності, у разі відсутності в ЄДР будь-якої інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, що передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів).
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
якщо ми робимо закупівлю медикаментів спрямованих на запобігання та поширенню короновірусної хвороби .а потім по цьому дк закупимо ще на потеби підприємства чи не буде це дробленням?Чи ми вжде не будемо враховувати закупівлю по постанові 225?дякую
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Для забезпечення вимог НСЗУ за договором про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій нашему підприємству необхідно укласти договір про надання медичних послуг, а саме діагностичних досліджень МРТ та КТ. Чи можливо укласти договір про нададання діагностичних послуг без застосування процедури закупівель згідно Закону України про публічні закупівлі. Орієнтовна сума закупівлі послуг - 30 тис.грн.
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
У січня поточного року був укладений договір (переговорна процедура )з закупівлі теплової енергії. Строк дії договору до 30.06.2020 року. Чи можна додатковою угодою до чинного договору змінити термін дії до 30.09.2020 року без зміни ціни догоору? Дякую за відповідь.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json