Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
17.06.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! По коду ДК сума перевищує 50 тис. грн., але компанія з якою є намір укласти договір є свого роду "монополістом" з надання послуг, тому що безпосередньо встановлювала дане програмне забезпечення, а майбутній договір стосується обслуговування цієї програми та зокрема цієї компанії дану послугу ніхто не виконує. Чи можна провести даний договір процедурою - звіт без використання електронної системи та які документи потрібно оформити. Дякую.
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Якщо по коду класифікації 3019(перші чотири цифри) планується придбати папір на суму 100,0 тис.грн. і 2 шт. печатки на суму 620,0грн. Замовнику обов"язково оголошувати на 2 печатки процедуру спрощеної закупівлі чи можно придбати печатки по прямому договору?
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Прошу надати консультацію щодо процедури ліквідації постійного представництва юридичної особи-нерезидента в Україні. У який спосіб необхідно повідомити Міністерство про таку ліквідацію та який пакет документів надати? Попередньо вдячна за відповідь. Вдалого дня!
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Суміш готова для проведення полімеразно-ланцюгової реакції SsoAdvanced Universal SYBR Green Supermix, 5 ml - призначена для проведення лабораторних наукових молекулярно- генетичних досліджень in vitro та не призначена для діагностики (згідно інструкції виробника до використання суміші) у постачальника не має декларації про відповідність ( є лист пояснення від ТОВ "УКРМЕДСЕРТ" що данна суміш не є виробом медичного призначення) . Просимо , надати розьяснення щодо визначення предмета закупівлі .
Відповідь
17.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" пункти 3, 4, 5 та 10 розділу I цього Закону діють протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону. Чи можу я й надалі застосовувати звіт про укладений договір (без застозування електроної системи) (COVID-19) чи вже застосовувати спрощену процедуру закупівлі/відкриті торги?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json