Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
08.07.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Вияснення під якою процедурою провести код ДК
Відповідь
08.07.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Нами 11.06.2020 було задене питання: Відповідно до ст.3 ч.7 п.5 замовник може укласти прямий договір без проведення спрощеної закупівлі, в разі виникнення додаткових робіт, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50% ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Виходячи з цієї вимоги основний договір повинен бути укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Виникає питання, як укладати договір на додаткові роботи, якщо основний договір укладений до 19.04.2020 та без застосування електронної системи, сума була до 1,5 млн.грн. Чи можливо в даній ситуації укласти прямий договір на виконання додаткових робіт без проведення спрощеної закупівлі? 08.07.2020 Вами надано відповідь: Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті 775/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=76ca96f9-fb28-45ce-8908-a3188d9fb68c&lang=uk-UA Але ця відповідь не розв'язує нашу проблему, оскількі відповідь стосується основного договору, який укладено до 19.04.2020 за результатом тендеру. Наше питання стосується договору, який укладено до 19.04.2020 без застосування електронної системи, сума була до 1,5 млн.грн. Будь ласка, надайте відповідь на наше питання.
Відповідь
08.07.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Треба змінити уповноважену особу, але у кандидатури нема досвіду тендерних закупівель. Чи можна її назначати, якщо про обов'язковий досвід не зазначений у Положенні?
Відповідь
08.07.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Відповідно до ст 8 закону України "Про відчуження земельних ділянок, інших обєктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності" райдержадміністрація приймає рішення про викуп земельних ділянок, інших обєктів нерухомого майна, що на них розміщені, для будівництва автомобільної дороги державного значення Н-31Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Згідно статті 12 цього закону викуп здійснюється шляхом укладення договору купівлі-продажу,що підлягає нотаріальному посвідченню.Рішення РДА приймається на підставі клопотання Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Чи є нотаріальна послуга - вчинення приватним або державним нотаріусом дій по посвідченню договору предметом публічних закупівель? Чи необхідно РДА укладати договір з приватним нотаріусом про надання нотаріальних послуг на підставі дендерних закупівель? Складовою нотаріальної послуги є державне посвідчення права власності, сплата державного мита, оплата за пошук в державному реєстрі речових прав, за бланки та платні послуги приватного нотаріуса. Оплата нотаріальних послуг здійснюється по КЕКВ 2240.
Відповідь
08.07.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
У процесі здійснення своєї основної діяльності (випуск та публічний показ вистав) Державне підприємство «Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка» (далі - Театр) досить часто стикається з необхідністю залучення до процесу створення вистав на підставі цивільно-правових договорів митців різного спрямування: режисерів, художників, композиторів тощо. Вартість вказаних послуг значно перевищує встановлений Законом України «Про публічні закупівлі» ліміт в 50 тис. Варто наголосити що закупівля вказаних послуг є досить специфічною та на наше тверде переконання не може бути проведена за допомогою спрощеної закупівлі або відкритих торгів. Так п.п. 2 п. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачає, що придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання; існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення чи підпадає під вказані пункти Закону закупівля послуг театральних режисерів, композиторів, художників зі створення театральної постановки або складових її частин.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json