Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.10.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2763 / 2825
При публікації протоколу переговорної процедури потрібно зазначені умови на підставі яких буде підписаний договір ? Потрібно зазначати статті Цивільного чи Господарського кодексів Україні при підписанні протоколу переговорної процедури? Чи можна використовувати ст. 631 ЦК України для укладення договору після оприлюднення протоколу переговорної процедури ?
Відповідь
01.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2533 / 2357
На сайті Міністерства цифрової трансформації України www.e.gov.ua розміщена інформація щодо погодження договорів, предметом яких є засоби інформатизації, вартістю більше 100 тис. грн, а саме (цитую): “Термін розгляду листа Зважаючи на велику кількість запитів листи на погодження просимо надсилати заздалегідь (паралельно із розміщенням об’яви на prozorro.gov.ua). Відповідно п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 25.07.2002 № 1048 “Про затвердження Порядку проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів)” про результати розгляду поданих документів Генеральний державний замовник Програми інформує замовника протягом не більш як 45 календарних днів. Просимо враховувати зазначене при поданні документів на розгляд.” Проводячи закупівлю телекомунікаційних послуг за переговорною процедурою (технічні причини), за якою договір (належить до сфери інформатизації та підлягає погодженню з Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації відповідно до наказу Державного агентства з питань електронного урядування України від 14.05.2019 № 35 “Про затвердження Методики визначення належності бюджетних програм до сфери інформатизації”) може бути укладений не раніше ніж через 10 днів та не пізніше 35 днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір (ст. 35 Закону України Про публічні закупівлі). Договір на експертизу та погодження надано разом з оприлюдненням на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір. Конкретні терміни отримання експертного висновку в Міністерстві цифрової трансформації України не повідомляють. Теоретично це може бути і 44 календарний день, що не суперечить постанові КМУ № 1048. Питання: як виконати вимоги частини першої ст. 48 Бюджетного кодексу України, постанови КМУ від 25.07.2002 № 1048 не порушуючи Закону України Про публічні закупівлі?
Відповідь
19.09.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2852 / 2761
Мирноградська міська рада звертається до Вас з проханням надати роз’яснення щодо можливості проведення переговорної процедури (відповідно до пункту 5 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VІII) при здійсненні закупівлі робіт по об’єкту, який фінансується за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1068 «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» (зі змінами та доповненнями), кінцевим бенефіціаром за яким є Управління комунальної власності Мирноградської міської ради. Офіціні листи з детальним описом питання додаються
Відповідь
19.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2766 / 2723
Добрий день. Звертаємось до вас за консультацією з наступного питання. У 2018р. за програмою фінансування з державного бюджету зі співфінансуванням з місцевого бюджету, комунальне підприємство провело процедуру відкритих торгів на проведення робіт з реконструкції об’єкту в термін до 31.12.2018р. Торги проводились у 4 кварталі на суму 6,5млн.грн. До кінця 2018р. роботи було виконано на 5,8млн.грн або на 89%. Невчасне виконання робіт було зумовлене погодними умовами. Відтак дію договору було продовжено і на 2019р. Проте у 2019р. по об’єкту внесені суттєві зміни до робочого проекту. Проект пройшов повторну експертизу та отримав позитивний звіт (без збільшення вартості робіт). Відкоригований проект є продовженням робіт та становить невід’ємну частину від первісного проекту. Отже наше підприємство оголосило проведення переговорної процедури для виконання залишків робіт посилаючись на ст. 35 п. 2 пп.6 ЗУ «Про публічні закупівлі». Однак станом на сьогоднішній день підрядна організація в усній формі відмовилась від підписання договору за процедурою. Зважаючи на те, що відповідно до ст. 35 п. 4 відміна процедури може бути лише через 35 днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір (тобто з 30.08) та наближення закінчення бюджетного року, просимо вас надати роз’яснення з таких питань: 1. Чи потрібно проводити відкриті торги зважаючи на загальну вартість об’єкту при залишку необхідних коштів в сумі 0,7млн.грн. 2. В разі необхідності проведення відкритих торгів, чи можемо ми розпочинати проведення процедури до закінчення переговорної процедури? Дане питання зумовлене тим, що у разі проведення відкритих торгів з дотриманням строків проведення переговорної процедури, оголошення про відміну переговорної процедури відбудеться 04.10, процедура відкритих торгів займе ще близько 35 днів, тобто договір буде укладено 11.11, далі необхідно буде внести зміни в дозвіл на виконання будівельних робіт … і новий рік… 3. Чи можна проводити допорогову закупівлю або оприлюднити звіт про укладений договір?
Відповідь
18.09.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2467 / 2415
Прошу надати розясненння з наступного питання: Замовником двічі було ввідмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників ( першого ражу жодного учасника, другого разу 1 учасник), при цьому в другому разі було змінено кількість предмета закупівлі, не змінюючи його якісні характеристики а також вимоги до учасників. Чи можна у такому разі проводити переговорну процедеру, і чи відноситься зміна кількості предмету закупівлі до зміни його технічних та якісних характеристик?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2