Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.10.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1312 / 1309
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій/пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Замовником встановлено у тендерній документації вимогу щодо накладання електронного цифрового підпису або кваліфікованого електронного підпису на документи тендерної пропозиції. Натомість, учасником закупівлі не накладено ЕЦП/КЕП на документи пропозиції. Статтею 31 Закону встановлено вичерпний перелік підстав для відхилення. Чинна редакція Закону не містить підставу як то невідповідність пропозиції учасника вимогам документації. Проте чинне законодавство містить норму щодо необхідності накладення ЕЦП/КЕП, тож дана вимога відображена у тендерній документації. Питання: яка підстава для відхилення з визначених у статті 31 Закону повинна застосовуватись у даному випадку?.
Відповідь
03.10.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1269 / 1274
Звернення за роз’ясненням. У Коммунальному некомерційному підприємстві Харківської обласної ради «Обласна клінічна психіатрична лікарня №3» було проведено моніторинг ID – М -2020-09-07-0000042 Північно – східним офісом Держаудитслужби щодо закупівлі продуктів харчування. У висновку було встановлено порушення в частині змін до договору про закупівлю (укладання додаткових угод) ,а зокрема : «Відповідно до наданих Замовником в ході моніторингу копій документів та пояснень, підстави внесення змін до істотних умов договору в частині коригування ціни за одиницю товару Замовником обґрунтовується підвищенням ціни на підставі отриманих ним довідок Головного управління статистики у Харківській області про середні ціни за місяць, а не на дату і не по окремих видах товарів або конкретних виробників». Також у висновку вказано: - « … що дані Головного управління статистики є первинною базою для розрахунків індексів споживчих цін і відповідно до мети спостереження не призначені для інших цілей, для оцінки тендерних пропозицій, та визначення переможців під час проведення торгів згідно з процедурами, встановленими Законом.» - «…довідка не містіть даних про діапазон цін та їх коливання на ринку і тому не може бути підставою для укладання додаткових угод.» Просимо Вас надати відповідь чи правомірні вимоги надані у висновку Північно – східного офісу Держаудитслужби ID – М -2020-09-07-0000042, якщо організація щомісяця отримає Довідки Головного управління статистики у Харківський області для визначення коливання цін порівняно з попереднім місяцем, для укладання додаткових угод, що до коригування ціни товару. Чи існує конкретна організація яка надає довідки щоб уникати в подальшому порушень, встановлених у висновку Північно – східного офісу Держаудитслужби. 03.10.2020р.
Відповідь
02.10.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1323 / 1228
При розробки проектно-кошторисної документації на виконання будівельних робіт були допущені помилки в обсягах робіт. Після перемоги на тендері підписали договір на виконання робіт в обсягах згідно технічного завдання. В процесі виконання робіт були виявлені ці помилки. Істотні умови договору і ціна залишаються незмінними. Яким чином внести зміни до договірної ціни та договору? Чи можливо взагалі коригувати обсяги та вартість виконаних будівельних робіт згідно Постанови КМУ від 01.08.2005р.№ 668 п.53,та ст.878 ЦК України. Це посилання не дає відповіді на поставлене питання пhttps://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F42560-06
Відповідь
02.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1133 / 1131
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення, яким чином проводити закупівлі,щоб не порушити вимоги ЗУ "Про публічні закупівлі" Ми виконавчий комітет ВМР, відповідно до Програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м.Вінниця на 2017-2020 роки» та розрахунків до кошторису до даної програми заплановано на подарунки для нагороджень та привітань підприємств, установ, організацій 300000 грн за кодом ДК 021:2015 18530000-3. На початку року немає можливості передбачити, які саме будуть подарунки, відповідно не можливо скласти технічні вимоги до предмету закупівлі, до яких заходів буде нагородження, чи взагалі вся запланована сума буде витрачена. Протягом року рішеннями виконавчого комітету визначається, який саме буде подарунок до дня того чи іншого заходу та виділяються кошти передбачені в бюджеті. Рішення затверджується за кілька днів до настання події, що унеможливлює проведення процедур закупівель.
Відповідь
02.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1202 / 1269
Добрий день! Відповідно до пункту 5 частини другої «Порядку визначення предмету закупівлі» від 15.04.2020 № 708: 5. Визначення предмета закупівлі послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян, що надаються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, здійснюється за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), які визначаються відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року № 327 Просимо надати роз’яснення чи даний пункт відноситься до всіх Замовників в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» чи тільки до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2