Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
14.09.2020
Запитання      Тема: Інше
Два унітарні комунальні підприємства, що знаходяться у власності однієї міської ради мають наміри укласти угоду на виконання послуг понад 1 млн. Чи можна їх вважати афілійованими?
Відповідь
14.09.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Дайте будь ласка роз'яснення: чи підпадає тимчасова споруда (яка не має права власності, а лише паспорт прив'язки) під дію Закону Украхни "Про публічні закупівлі" , а саме пункт 5 статті 3?
Відповідь
14.09.2020
Запитання      Тема: Виконання договору
Управління капітального будівництва Бориспільської міської ради, як замовник об’єкту «Будівництво дошкільного навчального закладу по вул. Володимира Момота, 46-а в м. Бориспіль Київської області (коригування)» ДК 021:2015 (CPV) – 45210000-2 - Будівництво будівель звертається до Вас та просить надати роз’яснення щодо наступної ситуації: 28 травня 2020 року між Замовником – Управління капітального будівництва Бориспільської міської ради та Підрядником ТОВ«УКРБУД ЗАБУДОВА» було укладено договір №22 на закупівлю робіт «Будівництво дошкільного навчального закладу по вул. Володимира Момота, 46-а в м. Бориспіль Київської області (коригування)» ДК 021:2015 (CPV) – 45210000-2 - Будівництво будівель в результаті відкритих торгів. Згідно з розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації по даному об’єкту розмір кошторисної заробітної плати складав 10200 грн. Учасником в результаті відкритих торгів розмір кошторисної заробітної плати було зменшено до 7000 грн. В процесі виконання робіт виникла необхідність зміни проектних рішень в частині робіт з влаштування даху та благоустрою, які не передбачені проектом та є необхідними для реалізації проекту в цілому. Замовником прийнято рішення про коригування проектно-кошторисної документації в частині розділу АБ (вальмовий дах)та розділу ГП. Підрядник звернувся до Замовника з пропозицією, на підставі проведеного коригування, внести зміни до договірної ціни, як невід’ємної частини договору про закупівлю, а саме збільшити кошторисну заробітну плату на 12000 грн., яка встановлена в регіоні. Загальновідомо, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону крім випадків, що передбачені ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон). При цьому пунктом 6.2.4 ДСТУ визначено, що ціна пропозиції переможця торгів є договірною ціною на об’єкт будівництва, яка формується генпідрядником та погоджується із замовником. Разом з тим, пунктом 3.15 ДСТУ визначено, що договірна ціна – кошторис, яким визначається вартість робіт, узгоджена сторонами (замовником та підрядником) та обумовлена у договорі підряду. На підставі вище викладеного надайте будь-ласка роз’яснення: Чи має замовник право в ході виконання договору про закупівлю вносити зміни до договірної динамічної ціни після коригування на залишок робіт шляхом збільшення кошторисної заробітної плати без зменшення обсягів робіт та в межах договірної ціни при умові, що додаткові роботи будуть закуплені окремим договором в рамках окремої процедури?
Відповідь
14.09.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Чи може замовник провести переговорну процедуру закупівлі з теплопостачання на очікувану вартість та без затвердженого тарифу (ціни) органами державної виконавчої влади, або органами місцевого самоврядування? Якщо ні, то яка відповідальність і хто буде нести відповідальність за дане порушення?
Відповідь
14.09.2020
Запитання      Тема: Інше
Чи може бути уповноваженою особою, працівник підприємства (юрисконсульт) який за часів Радянського союзу закінчив (спеціальну середню школу міліції МВД СССР) в 1985 році за присвоєною кваліфікацією - ЮРИСТА.,та який пропрацював юрисконсультом більше 15 років,і в тім числі і в сфері публічних закупівель більше 2 років. Якщо це неможливо:чи можливо покласти виконання обов'язків на працівника функцій уповноваженої особи, чи можливо є інший спосіб. Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json