Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
05.03.2021
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
За результатами відкритих торгів Замовником, який є органом державної влади, у 2020р. укладено договір будівельного генпідряду на будівництво об’єкта (каналізаційна насосна станція), вартість робіт по договору 4 млн. грн. В 2021 р. з’ясувалося, що для завершення будівництва об’єкта необхідно здійснити закупівлю додаткових аналогічних (тотожних) робіт у того самого учасника – генпідрядника по основному договору, вартістю 800 тис грн, які передбачити заздалегідь було неможливо. Чи має право Замовник здійснити закупівлю таких додаткових аналогічних робіт у того самого учасника шляхом проведення переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 5 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» враховуючи, що вартість додаткових робіт не перевищує 1,5 мільйона гривень (не перевищує вартісні межі, встановлені пунктом 1 частини першої статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»)?
Відповідь
04.03.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Відповідно до пункту 7 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» не можуть визначатися або призначатися уповноваженими особами посадові особи та представники учасників, члени їхніх сімей, а також народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та депутати міської, районної у місті, районної, обласної ради. Чи може бути призначеної уповноваженою особою з питань публічних закупівель депутат міської об’єднаної територіальної громади в державній установі, яка знаходиться в іншій об’єднаній територіальній громаді. Адже будь-яких обмежень для депутатів об’єднаної територіальної громади в Законі України «Про публічні закупівлі» не має.
Відповідь
04.03.2021
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Донбаська державна машинобудівна академія (ДДМА) виграла конкурс щодо надання послуг зі створення науко-технічної продукції для АТ НКМЗ. За результатами конкурсу Замовник (АТ НКМЗ) уклав договір з ДДМА. Для виконання робіт ректор ДДМА уклав договір підряду з тимчасовим трудовим (творчім) колективом із складу науково-технічних працівників ДДМА. Чи потрібно розглядати такі договори підряду, як такі, що підпадають під дію Закону України "Про публічні закупівлі"? Адже ДДМА у цьому випадку виступає не Замовником виконання послуг, а Виконавцем, хоча і виплачує винагороду за договором підряду своїм співробітникам. Це питання вже давно дебатується у професійних соціальних мережах. І є думка, що всі договори цивільно-правового характеру підпадають під дію Закону. Але ж як можна проводити тендерну процедуру: створювати рядок річного плану, оголошення, за результати творчого конкурсу приватного бізнесу? Прошу внести ясність до цього питання. З повагою
Відповідь
04.03.2021
Запитання      Тема: Інше
Добрий день! Просимо надати розяснення щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 846-р «Про визначення державної установи «Професійні закупівлі» централізованою закупівельною організацією», а саме: п.3 другого абзацу "згідно з додатком 2 зазначена централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів згідно з додатком 4 за рахунок коштів державного бюджету з 1 січня 2021 року." Суть питання. Замовники зазначені в додатку 2 зобов'язані передавати ЦЗО закупівлі лише за рамковими угодами, а процедури відкритих торгів/спрощених закупівель можуть проводити самостійно чи мають передавати на ЦЗО всі закупівлі зазначені в додатку 4 незалежно від типу процедури закупівлі?
Відповідь
04.03.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Підприємство здійснює більше двох тисяч закупівель в рік. З метою приведення у відповідність до діючого законодавства публічних закупівель, підприємство має призначити уповноважених осіб і планує розмежувати їх повноваження та обов’язки за умови, що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель. При цьому планується надати повноваження по прийняттю рішень по конкретній процедурі закупівель одній уповноваженій особі, а забезпечення оприлюднення в електронній системі закупівель інформації іншій уповноваженій особі. Чи можливе таке розмежування повноважень та обов’язків уповноважених осіб.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json