Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
22.09.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день! Згідно п.12 ч.1 статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі" в редакції від 19.04.2020 р. замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити ТП учасника в разі якщо службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі...була притягнута згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. За запитом органи МВС повідомили, що довідка за такою формою не надається, надається лише загальна довідка про відсутність судимості та що до кримінальної відповідальності особа не притягувалась. Питання: чи буде вважатись правильною підставою для підтвердження учасником вимог по п.п.12,5,6 ч.1 ст.17 Закону надання однієї довідки з МВС, за формою, що надає вказаний орган?
Відповідь
22.09.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Добрий день! До вступу в дію нового Закону "Про публічні закупівлі", було укладено договір за кодом ДК 021:2015 45000000-7 Поточний ремонт за обьєктом на сумму 99 000,00грн. Під час виконання послуг (поточному ремонті покрівлі), з'явилась потреба у додатковій закупівлі (очікувана вартість 15 000,00грн).Будь ласка, поясніть як правельно вчинити в данній ситуації.
Відповідь
22.09.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Добрий день! Згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів. Питання: двічі відмінені процедури підряд чи у бідь-якій послідовності, наприклад перший раз у процедурі не було учасників, у другій були, але всі пропозиції відхилені, у третій також відсутні учасники. Чи можна в такому випадку застосувати переговорну процедуру?
Відповідь
22.09.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день! У ч.6 ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі" в редакції, що набрала чинність 19.04.2020 р. зазначено, що ПЕРЕМОЖЕЦЬ процедури закупівлі у строк, що не перевищує 10 днів... повинен надати замовнику ДОКУМЕНТИ шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3 , 5, 6, 8, 12, і 13 ч.1 та ч.2 цієї статті. Натомість у ч.5 ст.17 зазначено, що замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації та/або що міститься у відкритиї єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Питання: чи вимагати у ПЕРЕМОЖЦЯ всі перелічені у ч.6 ст.17 Закону документи, чи самостійно первіряти наявну інформацію в реєстрах?
Відповідь
22.09.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
На початку року було заплановано по предмету закупівлі за ДК 39220000-0 на суму 30000,00 грн. для придбання посуду. Закупвлю проводили "без застосування електронної системи" . У вересні м-ці 2020р., після змін у кошторисі, було добавлено додаткове фінансування в розмірі 32000,00 на придбання посуду за ДК 39220000-0 . Яку процедуру закупівлі проводити в системі : "спрощену закупівлю" чи продовжувати процедуру "без використання електронної системи "?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json