Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
26.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Плануємо здійснити закупівлю електроенергії шляхом проведення переговорної процедури закупівлі. Очікувана вартість закупівлі більше 200 тис.грн. Просимо надати відповідь: 1. Чи має право керівник Замовника в зв'язку з ліквідацією тендерного комітету брати участь в переговорах по закупівлі електричної енергії та підписувати документи, які стосуються переговорної процедури закупівлі (запрошення учасників на переговори, протокол переговорів, рішення про намір укласти договір про закупівлю, договір про закупівлю електроенергії)? 2. Чи має право уповноважена особа Замовника підписувати документи, що стосуються переговорної процедури закупівлі? Якщо має, то які?
Відповідь
26.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня, потрібна фахова допомога. Провели двічі ВТ з англійською мовою на закупівлю Послуги фінансового лізингу на придбання комунальної техніки (ДК 021-2015: 66110000-4 - Банківські послуги) Financial leasing services for the purchase of communal equipment (DK 021-2015: 66110000-4 - Banking). Перші не відбулися 07 листопада 2021 р, другі- 21 січня 2022 р., в зв'язку з тим, що для участі у закупівлі було подано менше двох тендерних пропозицій в обох випадках. Чи маю право оголосити переговорну процедуру на підставі двох відмінених вищезазначених торгів? У цьому випадку підтвердженням наявності підстав для застосування переговорної процедури закупівлі виступатимуть звіти про результати проведення закупівлі з використанням електронної системи закупівель, що були відмінені у зв’язку з відсутністю достатньої кількості пропозицій. Оскільки, Закон не містить вимог та / або обмежень щодо обов’язкового проведення переговорної процедури закупівлі у тому ж бюджетному періоді, що й процедури відкритих торгів, які були відмінені через недостатню кількість учасників та можуть слугувати обґрунтуванням підстави для переговорної процедури закупівель, то ми маємо таку можливість. Чи є якась заборона? Отже, якщо для забезпечення потреби відповідного року замовником було двічі відмінено торги через відсутність достатньої кількості учасників, ми можемо застосувати переговорну процедуру закупівлі згідно з пунктом 1 частини 2 статті 40 Закону, зазначивши в обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі під час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю посилання на звіти про результати проведення процедур закупівель, що були відмінені у зв’язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій, предметом закупівель за 2021 рік у яких були ті самі послуги, що є предметом даної переговорної процедури закупівлі, та завантаживши відповідні підтвердні документи. Дякую за відповідь.
Відповідь
26.01.2022
Запитання      Тема: Інше
Добрий день! Чи правомірно застосовувати ст. 631 ЦК Україний при укладанні договору постачання електричної енергії, якщо торги не відбулися два рази. При цьому другий раз торги не відбулися 31.12.21 року, а переговорна процедура оголошена 04.01 (в перший робочий день нового року).
Відповідь
25.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовником було оголошено закупівлю послуг з харчування, а саме відкриті торги. На етапі подання тендерних пропозицій до закупівлі надійшла скарга до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель щодо оскарження умов тендеру. У зв’язку з існуючою нагальною потребою безперервного харчування у закладі освіти виникла необхідність щодо проведення переговорної процедури закупівлі відповідно до підпункту 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону «Про публічні закупівлі», а саме оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується. Замовником було оголошено закупівлю відкритих торгів таким чином, щоб надання послуг харчування здійснювалось з 04.01.2022 року, однак з поданою скаргою термін надання послуг значно змістився. В оголошеній переговорній процедурі Замовник використав ст. 631 ЦКУ з метою безперервного надання послуг харчування у закладі освіти, тому вказав термін надання послуг з харчування такий, як і в тендерній документації відкритих торгів що оскаржується. Згідно відповіді на запит 91/2016 на сайті www.me.gov.ua вказана інформація містить посилання на редакцію Закону України «Про публічні закупівлі», що діяла до 19.04.2020 р. Чи може Замовник застосовувати ст. 631 ЦКУ в даній переговорній процедурі закупівлі відповідно до підпункту 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
22.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня, розясніть як діяти, у листопадлі та грудні 2021р. було оголошено відкриті торги на закупівлю електроенергії на 2022р., 21.12.2021р. другі торги були відмінені у звязку із недостатньою кількістю учасників, переговорна процедура не проводилася через те, що сесія обласної ради не змогла вчасно виділити необхідні кошти, кошти були виділені тільки у січні 2022р., підкажіть чи можливо провести переговорну процедуру у січня 2021р з врахуванням 2 торгів які не відбулися у 2021р., чи потрібно знов починати з відкритих торгів?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json