Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
31.07.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго ранку! У лютому 2020 року було укладено договір по коду 18110000-3 формений одяг на суму 180 тис.грн. та опубліковано звіт про укладений договір в системі. Зараз по коду 18110000-3 нам надали додаткові кошти у сумі 180 тис.грн. Чи можна зараз заключати прямий договір та знову оприлюднити звіт про укладений договір на 180 тис.грн?
Відповідь
31.07.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 3302-06_29640-06 від 14.09.2016р. «Щодо планування закупівель» закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється замовником з дотриманням вимог Закону, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону. Разом з тим частиною першою статті 4 Закону передбачена можливість внесення змін до річного плану закупівель/додатку до річного плану. При цьому форма внесення змін до річного плану закупівель/додатку до річного плану, періодичність і характер таких змін (зміна очікуваної вартості закупівлі, предмету закупівлі, орієнтовного початку процедури закупівлі тощо) законодавством не визначені та не обмежені. Тому замовник може періодично вносити зміни до річного плану закупівель/додатку до річного плану відповідно до наявного фінансування, потреби у товарах, роботах, послугах тощо, до здійснення відповідної закупівлі. Таким чином, ураховуючи, що Законом встановлено порядок придбання товарів, робіт і послуг, здійснення закупівель замовником у разі: 1) виникнення додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель; 4) коштів зекономлених у разі зміни ціни договору в бік зменшення у випадках, визначених у частині четвертій статті 36 Закону; 5) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 6) інших подібних випадках, можливе після вчинення замовником дій, передбачених частиною першою статті 4 Закону, тобто внесення змін до річного плану закупівель/додатку до річного плану, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону, оскільки, виходячи зі змісту пункту 18 частини першої статті 1 Закону та з урахуванням Бюджетного кодексу України (у разі, якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів або одержувач бюджетних коштів), такий предмет закупівлі у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору. Виходячи з вищевказаного, виникає запитання чи буде рахуватися перерозподіл коштів між КЕКВ, у разі виділення рішенням сесії (головним розпорядником коштів) новим предметом закупівлі?
Відповідь
31.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня, КП Водоканал був підписан договір постачання без проведення процедури закупівелі до вступу в дію нової редакції ЗУ Про публічні закупівлі (10.02.2020) на сумму 49900грн. Договір в системі небув опублікован. Чи маємо ми право збільшувати вартість цього договору до 100000грн., оскількі термін дії договору до 31.12.2020р.? Чи потрібно про це звітувати у системі прозорро .
Відповідь
31.07.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
При процедурі спрощеної закупівлі, Замовник відмовляється додати "або еквівалент" в технічну специфікацію. Що робити, це обмежує конкуренцію?
Відповідь
30.07.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Доброго дня! З урахуванням інформації, що зазначена в абзаці 28 Листа № 128-29/08-5961 від 24.04.2020 року, який АМКУ направило до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільськогго господарства України, просимо надати інформацію щодо встановлення Замовниками в тендерних документаціях до закупівель за предметом ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти вимоги щодо наявності у учасників певної кількості (в тому числі партнерських) АЗС на яких відбувається відпуск палива за талонами єдиного зразка. В деяких випадках, щоб виконати умову щодо кількості АЗС в межах населеного пункту - учасники мають запропонувати замовнику здійснювати заправку транспорту через 2 або більше мережі АЗС. Варто зауважити, що учасники, які здійснюють свою діяльність на умовах партнерських договорів - мають декілька партнерських АЗС різних оргових марок, які мають талони єдиного зразка на кожну АЗС партнерів ОКРЕМО. Наявність принаймні двох видів талонів від різних мереж АЗС жодним чином не перешкоджатиме діяльності Замовника та навпаки, навіть дозволить мати гарантовану заправку транспорту на одній з АЗС, якщо інша через певні причини припинить обслуговування. ОТЖЕ, ЧИ МОЖЕ ВВАЖАТИСЯ УМОВА ЩОДО НАЯВНОСТІ ЄДИНОГО ЗРАЗКА ТАЛОНІВ НА ДЕКІЛЬКА МЕРЕЖ АЗС ДИСКРИМІНАЦІЙНОЮ?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json