Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
781 / 736
З січня 2020 р. бюджетна установа не уклала договір на поставку бензину з постачальником. Але співробітники заправляли бензин за свій рахунок з подальшим відшкодуванням витрат за авансовими платежами. На 24.06.2020 р. такі витрати на покупку бензину склали 46300,00 грн. та оплачені з казначейського рахунку бюджетної установи. В липні заплановано здійснити покупку бензину та укласти договір з постачальником (сума покупки - 45000,00 грн.). Питання: в цьому випадку потрібно вже проводити спрощену процедуру, так як за кодом ДК 09130000-9 вже здійснено покупку на суму 46300,00 грн. чи можна вважати, що нова покупка підходить під закупівлю, укладену без використання електронної системи Прозоро (тобто до 50,0 тис. грн.)? Дякуємо
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
583 / 577
Відповідно до Наказу від 19.06.2020 № 708, визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону за об'єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва", прийнятий наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року N 293, а також галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт", затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року N 301. Відповідно до п.2 ст.4 ЗУ "Про публічні закупівлі", у річному плані повинна міститись інформація про назву предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником. Просимо надати роз'яснення: чи повинні замовники застосовувати Єдиний закупівельний словник при визначенні передмету закупівлі у роботах.
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
519 / 526
Чи можна збільшити ціну договору без спрощеної процедури, який був укладений 04.02.2020 на суму 150 тис. грн. без торгів за старою редакцією Закону? Послуги по перевезенню пасажирів згідно договору надаються до 31.12.2020. На сьогодні є необхідність збільшити вартість договору на 45 тис.грн.
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
580 / 575
Ч. 9 ст. 26 передбачає, що Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Питання 1: Учасником в квалфікаційних критеріях подано документ в тендерній пропозиції не в повному обсязі (тобто відсутня його частина - сторінка(ки), додаток (який є його невід'ємною частиною) тощо. В цьому випадку треба застосовувати можливість виправлення невідповідностей протягом 24 годин, чи відхиляти пропозицію, оскільки документ не подано або подано не в повному обсязі? Питання 2: чи є роз'яснення терміну "невідповідності" в рамках Закону України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
519 / 502
Змінено порядок визначення предмета закупівлі з 19.06.2020. За якою цифрою ДК 021:2015 визначати предмет робіт. Чи цей ДВ взагалі не поширюється на роботи. Яким чином у предметі робіт робити посилання на ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 чи не робити ніякого посилання?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2