Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
20.10.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Прошу надати роз"яснення з наступного питання. Якщо не відбулася спрощена закупівля, скажімо, на 180 тис.грн. За якою процедурою оголошувати таку процедуру вдруге: за спрощеною закупівлею чи відкриті торги? Адже в сумі по коду буде перевищення у 200 тис.грн. Чи консолідуються такі закупівлі? Або інша ситуація. Двічі не відбулася спрощена закупівля на 90 тис.грн. Чи можна в такому випадку здійснювати закупівлю без використання електронної системи (за прямим договором), зважаючи знову ж таки на загальну суму по коду ДК? Чи маємо вкючати вже за процедурою відкритих торгів? Дякую.
Відповідь
09.10.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
При складанні плану закупівель на 2021 рік,який вартісний критерій брати для закупівлі основних засобів (6 тисяч грн чи 20 тисяч грн)
Відповідь
06.10.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Закладом була проведена спрощена закупівля на закупівлю робіт з капітального ремонту,за результатами закупівлі були зекономлені кошти. Чи можна вважати ці кошти новим предметом закупівлі та закупити за їх рахунок додаткові роботи з капітального ремонту того ж самого об`єкта? Чи розповсюдження розяснення Мінекономіки надане ним у листі № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 р. (Приклади планування замовниками закупівель, які вони об’єктивно не могли передбачити) на закупівлю робіт та послуг? Дякую!
Відповідь
06.10.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Відповідно до пункту 4 статті 66 ЗУ «Про ринок електричної енергії», оператор системи передачі та оператори систем розподілу (далі - ОСР) мають право купувати електричну енергію за двосторонніми договорами з метою компенсації технологічних витрат електричної енергії на її передачу та розподіл електричними мережами відповідно, крім обсягів, які з цією метою відповідно до норм цього Закону підлягають обов`язковій купівлі на ринку «на добу наперед». Обсяги, які підлягають обов’язковій купівлі на ринку на ринку «на добу наперед» передбачені Постановою НКРЕКП №2896 від 17.12.2019 року. ОСР є замовником у відповідності до вимог пункту 4 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, визначених частиною другою цієї статті, та відповідають хоча б одній з таких ознак: органам державної влади, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування або іншим замовникам належить частка у статутному капіталі юридичної особи та/або суб’єкта господарювання в розмірі більше ніж 50 відсотків або такі органи чи інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі юридичної особи та/або суб’єкта господарювання чи правом призначати більше половини складу виконавчого органу або наглядової ради юридичної особи та/або суб’єкта господарювання. В той же час, частина 6 статті 3 Закон України «Про публічні закупівлі» містить випадки, коли цей Закон України не застосовується. Враховуючи вищевикладене, прошу надати роз’яснення: 1. Чи може ОСР здійснювати закупівлю електричної енергії з метою компенсації технологічних витрат електричної енергії на її розподіл електричними мережами (крім обсягів, що підлягають обов’язковій купівлі на ринку «на добу наперед») за двосторонніми договорами з урахуванням положень пункту 5 частини 6 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» без проведення тендерної процедури закупівлі?
Відповідь
05.10.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
01.10.2020 р. до установи звернулась перекладач з заявою про виплату винагороди перекладача за виконаний усний та письмовий переклад на підставі ухвали суду від 23.09.2020 р. з врахуванням вимог Інструкції, затвердженої постановою КМУ від 01.07.1996 №710. Чи відображається таке відшкодування в плані закупівель? Якщо так, то як відзвітуватись по такій закупівлі?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json