Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
29.01.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
В кошторисі на придбання бензину передбачено 50575 грн. Запланова сума більше, ніж фактично витрачено в минулому році, і на даний час вже зрозуміло, що вона завищена (планували з урахуванням значного росту цін на паливо). Чи потрібно ув’язувати план із кошторисом і одразу проводити спрощену закупівлю?
Відповідь
28.01.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Якщо замовник є бюджетною установою з договірною потужністю до 50 кВт та плнує закупівлю електричної енергії у постачальника універсальних послуг на суму 126000,00 грн., чи можна придбати в такому разі електроенергію без застосування процедури спрощеної закупівлі, враховуючи п.2 частини 7 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме відсутність конкуренції з технічних причин.
Відповідь
28.01.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Підприємством здійснюється планування закупівель на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт та послуг. Чи правомірне проведення відкритих торгів на підставі нової потреби, якщо вже було проведено спрощену закупівлю за тим самим предметом?
Відповідь
27.01.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня!Чи підпадає під дію ЗУ "Про публічні закупівлі" відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет? Вартість: 427 000 грн. Потрібен план, звіт про виконання або, можливо, переговорна процедура?
Відповідь
21.01.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Між Київським національним торговельно-економічним університетом та Товариством з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИЇВХЛІБ" за результатом відкритих торгів було укладено Договір про закупівлю товару від 21.02.2020 № 156 за ДК 021:2015 код 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб, батон, лаваш). Посилання на закупівлю: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-01-09-001574-c Додатковою угодою до Договору від 23.12.2020 дію договору продовжено до 26.02.2021 року. Відповідно до ч.6 ст. 41 Закону дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Маючи намір збільшити суму договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, чи має Замовник включити дану суму до Річного плану закупівель на 2021 рік, як таку, що має бути «затверджена в установленому порядку». Оскільки, згідно ч. 1 ст. 4 Закону до Річного плану закупівель включаються закупівлі згідно наявної потреби, а даний предмет закупівлі відсутній в переліку товарів, визначених у частинах п’ятій і шостій статті 3 цього Закону, що передбачає випадки для здійснення яких цей Закон не застосовується. Чи означає це, що в Річному плані закупівель на 2021 рік, має бути передбачено суму, на яку буде укладено додаткову угоду на збільшення суми договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, оскільки саме в 2021 році виникла потреба у поставці товару та розрахунки будуть проведені саме в 2021 році?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json