Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
09.07.2018
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Замовником проведено відкриті торги на закупівлю послуг з поточного ремонту. Під час виконання ремонту виявилось, що в деяких приміщеннях потребується виконання додаткових робіт в рамках договору поточного ремонту (наприклад, окрім фарбування стін у зв'язку із відпаданням штукатурки необхідно додатково робити шпаклювання тощо). Також потребуватимуться додаткові матеріали. Лист Мінекономрозвитку від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 надає відповідь тільки щодо здійснення додаткової закупівлі РОБІТ. Оскільки поточний ремонт - це послуга, то вказаний лист, нажаль не дає відповіді на питання, що виникли під час виконання договору. Тому, прошу надати консультацію з наступних питань: 1) Чи можна внести зміни до договору та змінити/доповнити види робіт (послуг), їх обсяги за договором з поточного ремонту, укладеного за результатами відкритих торгів без зміни загальної вартості договору? (Лист Мінекономрозвитку від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 не дає відповіді на це питання). 2) Яким чином можна здійснити закупівлю послуг, що не були передбачені при оголошенні закупівлі та укладанні договору про закупівлю послуг поточного ремонту та виникли під час виконання ремонтних робіт (послуг)?
Відповідь
07.07.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня, Прошу прокоментувати питання з приводу порядку визначення предмету закупівлі. У випадку, якщо до замовника не застосовуються вимоги Закону України "Про публічні закупівлі" (компанія не є замовником в розумінні даного закону): - Чи можливо у внутрішніх документах компанії передбачити можливість визначення предмету закупівлі за показниками третьої - п'ятої цифр основного словника, а не четвертої цифри. - Чи фразу «за показниками третьої - п'ятої цифр» можна розуміти як можливість вибору лише перших трьох цифр, що становлять групу, або потрібно йти до четвертої або п’ятої цифри (деталізувати до класу або категорії). - Чи вимагається частини закупівлі (лоти) робити лише в межах одного класу (наприклад 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдя), а товари іншого класу виносити в окремий предмет закупівлі. - Та чи можна 2 предмети закупівлі різних класів, кожен з яких ділиться на частини (лоти), об’єднати в один предмет закупівлі і провести одну процедуру закупівлі. Заздалегідь дякую. З повагою, Анастасія
Відповідь
27.03.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до пункту 5. статті 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку». Замовник додатковою угодою продовжує термін дії договору та визначає обсяг, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Який термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому», з моменту підписання і до …???. Поясність, як вирахувати такий термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому» з посиланням на норми законодавства України. У Законі України «Про публічні закупівлі» зазначено: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, але один тендер можна провести, наприклад за 40 днів, а інший, враховуючи скарги до АМКУ, відхилення та відміну - за півроку. Враховуючи вищезазначене, абсолютно не зрозуміло, який термін мається на увазі у визначенні «продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року».
Відповідь
13.09.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Добрий день! Відповідно до наказу Мінекономрозвитку №454 Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник можев изначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Чи правильно ми розуміємо, що замовник може визначати окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника в додатку до річного плану закупівель (сума закупівель менше порогової планки), навіть якщо замовник укладає прямі договори по кожній частині предмета закупівлі з різними контрагентами, оскільки Закон про публічні закупівлі не зобов’язує замовника використовувати електронну систему закупівель при допорогових закупівлях.
Відповідь
11.07.2018
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Чи може підприємство, надавач послуг з водопостачання та водовідведення застосовувати статтю 35 ЗУ "Про Державні закупівлі" по переговорній процедурі для можливості отримання поставки рідкого хлору якогомога скоріше, у зв'язку з напруженою ситуацією, що склалася в Україні з виробництвом хлору.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json