Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
09.07.2018
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Замовником проведено відкриті торги на закупівлю послуг з поточного ремонту. Під час виконання ремонту виявилось, що в деяких приміщеннях потребується виконання додаткових робіт в рамках договору поточного ремонту (наприклад, окрім фарбування стін у зв'язку із відпаданням штукатурки необхідно додатково робити шпаклювання тощо). Також потребуватимуться додаткові матеріали. Лист Мінекономрозвитку від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 надає відповідь тільки щодо здійснення додаткової закупівлі РОБІТ. Оскільки поточний ремонт - це послуга, то вказаний лист, нажаль не дає відповіді на питання, що виникли під час виконання договору. Тому, прошу надати консультацію з наступних питань: 1) Чи можна внести зміни до договору та змінити/доповнити види робіт (послуг), їх обсяги за договором з поточного ремонту, укладеного за результатами відкритих торгів без зміни загальної вартості договору? (Лист Мінекономрозвитку від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 не дає відповіді на це питання). 2) Яким чином можна здійснити закупівлю послуг, що не були передбачені при оголошенні закупівлі та укладанні договору про закупівлю послуг поточного ремонту та виникли під час виконання ремонтних робіт (послуг)?
Відповідь
30.11.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Щодо застосування Замовником положень Закону в частині визначення додаткових умов Тендерної документації, які окремо застосовуються до Учасників-резидентів та Учасників-нерезидентів, ураховуючи той факт, що переможцем визначено Учасника-нерезидента.
Відповідь
19.01.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Згідно із статею 4 Закона України "Про публічні закупівлі" Миколаївському обласному відділенню Фонду соціального страхования з ТВП (ЄДРПОУ 20866865) необхідно розмістити Річний план закупівель. Наша організація зареєстрована на майданчику public-bid.com.ua . У нас відсутні закупівлі, що передбачають проведення відповідних процедур згідно із Законом. Тому наш Річний план закупівель порожній (нульовий), ввести який ми не можемо, оскільки комірка "Код ДК 021:2015" є обов'язковою. Ні "прозоро" (prozorro.gov.ua) ні public-bid.com.ua юридичної відповіді дати не можуть. Надайте, будь ласка, роз'яснення як нам розмістити наш річний план на зазначеному майданчику?
Відповідь
21.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відкриті торги було оголошено з ПДВ, у формі тендерної пропозиції наголошувалось на зазначенні Учасником ціни пропозиції з ПДВ. Система вибрала переможця - ФОП,який є платником єдиного податку. Якщо до вартості його пропозиції додати ПДВ, ціна буде перевищувати ціну пропозиції наступного Учасника, очікувану вартість закупівлі та планову суму по цій закупівлі. Кого обирати переможцем?
Відповідь
13.11.2017
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Відповідно до ч. 1 ст. 35 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закону) переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Разом з тим, у Законі відсутні положення, відповідно до яких зміст договору про закупівлю, який укладається за результатами переговорної процедури закупівлі, не повинен відрізнятися від змісту проекту договору про закупівлю, який був визначений замовником у тендерній документації, зокрема в частині строків поставки товарів (виконання робіт, надання послуг), умов розрахунків, порядку зміни умов договору. Виходячи з викладеного, прошу надати відповідь (консультацію) з такого питання: Чи може зміст договору про закупівлю, який укладено за результатами переговорної процедури закупівлі, проведеної згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, відрізнятися від змісту проектів договору про закупівлю, що були визначені замовником у тендерній документації, а саме в частині строків поставки товарів (виконання робіт, надання послуг), умов розрахунків, порядку зміни умов договору – за умови дотримання замовником вимог, передбачених п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, та принципів здійснення закупівель, визначених у ст. 3 Закону.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json