Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.07.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7393 / 7025
В зв'яку з виробничою необхідністю установа вирішила провести тендер на закупівлю трактора. В Державному класифікаторі трактори зазначені за показником третьої цифри. По четвертому знаку зазначені: мотоблоки; трактори, що були у використанні; тягові електродвигуни, які не підходять для визначення предмета закупівлі по закупівлі трактора. Як в даному випадку вірно визначити предмет закупівлі, не порушуючи чинного законодавства?
Відповідь
18.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7391 / 7321
Замовником у тендерній документації встановлено такий кваліфікаційний критерій, як "Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору". Згідно ТД, щоб учасник зміг виконати даний критерій, йому потрібно надати довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору, укладеного у період 2015-2017 рр. Після цього, замовник встановлює вимогу, що довідка має містити інформацію не менш ніж про два аналогічних договори, що виконані особисто Учасником протягом одного року, а площа робіт, що зазначені у вказаних договорах загалом повинна складати не менше 20 000 м2 (предмет закупівлі - кап. ремонт дороги). Чи є дана вимога дискримінаційною по відношенню до учасників? Адже багато учасників мають досвід виконання аналогічних договорів, проте мало хто може виконати саме такий кваліфікаційний критерій.
Відповідь
01.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7391 / 7298
частина 2 статті 21 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачає обовязкове зазначення в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів очікуваної вартості закупівлі товарів, робіт або послуг разом з тим, ч. 2 ст. 31 Закону надає замовникові право визнати торги такими, що не відбулися в разі, якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі. питання: чи є тотожними в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" поняття "очікувана вартість закупівлі" та "сума, передбачена замовником на фінансування закупівлі"???
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7391 / 7315
Згідно із статею 4 Закона України "Про публічні закупівлі" Миколаївському обласному відділенню Фонду соціального страхования з ТВП (ЄДРПОУ 20866865) необхідно розмістити Річний план закупівель. Наша організація зареєстрована на майданчику public-bid.com.ua . У нас відсутні закупівлі, що передбачають проведення відповідних процедур згідно із Законом. Тому наш Річний план закупівель порожній (нульовий), ввести який ми не можемо, оскільки комірка "Код ДК 021:2015" є обов'язковою. Ні "прозоро" (prozorro.gov.ua) ні public-bid.com.ua юридичної відповіді дати не можуть. Надайте, будь ласка, роз'яснення як нам розмістити наш річний план на зазначеному майданчику?
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7390 / 7095
Доброго дня! В нашій установі проводяться як процедури, згідно ст. 12 закону Закону № 922 так і допорогові закупівлі. Перші проводяться тендерним комітетом (п.1 ст.11 Закону №922) відповідно до річного плану (ст. 4 Закону № 922), який затверджується комітетом (п.3 ст.11 Закону №922) та безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня його затвердження. Допорогові закупівлі проводяться призначеною наказом директора відповідальною особою за проведення допорогових закупівель, на яку покладені функції затвердження, оприлюднення додатку до річного плану (змін до нього) та здійснення цих закупівель на майданчику Prozorro. В нашому випадку, чи правильним є рішення щодо розподілу обов’язків щодо затвердження та оприлюднення річного плану закупівель тендерним комітетом, а додатку до річного плану відповідальною особою за допорогові закупівлі? Чи правомірно буде, якщо відповідальна особа за допорогові закупівлі буде складати і затверджувати додаток до річного плану закупівель, а не тендерний комітет? Заздалегідь вдячні за надану відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2