Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.07.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7340 / 6967
В зв'яку з виробничою необхідністю установа вирішила провести тендер на закупівлю трактора. В Державному класифікаторі трактори зазначені за показником третьої цифри. По четвертому знаку зазначені: мотоблоки; трактори, що були у використанні; тягові електродвигуни, які не підходять для визначення предмета закупівлі по закупівлі трактора. Як в даному випадку вірно визначити предмет закупівлі, не порушуючи чинного законодавства?
Відповідь
04.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7339 / 7402
Доброго дня! Згідно із частиною 2 статті 27 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, … Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Питання: Чи має право учасник обґрунтовано визначати конфіденційну інформацію при участі у торгах як відкритих, так і у торгах, оприлюднених відповідно до частини 4 статті 10 Закону? Чи тільки у торгах, оприлюднених відповідно до частини 4 статті 10 Закону?
Відповідь
01.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7336 / 7233
частина 2 статті 21 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачає обовязкове зазначення в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів очікуваної вартості закупівлі товарів, робіт або послуг разом з тим, ч. 2 ст. 31 Закону надає замовникові право визнати торги такими, що не відбулися в разі, якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі. питання: чи є тотожними в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" поняття "очікувана вартість закупівлі" та "сума, передбачена замовником на фінансування закупівлі"???
Відповідь
11.12.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7334 / 7254
Департамент житлового господарства Харківської міської ради (код ЄДРПОУ 03366078) під час оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань публічних закупівель оголошення про проведення процедури закупівлі та змін до річного плану закупівель виявлена невідповідність назви коду 77610000-9 Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015. Так, відповідно до Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015, затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 23.12.2015 № 1749, назва коду 77610000-9 - Послуги з відлову тварин. Проте, під час оприлюднення інформації на веб-порталі Уповноваженого органу з питань публічних закупівель електронною системою закупівель до коду 77610000-9 автоматично обирається назва - послуги з відлову та тимчасової ізоляції тварин. Враховуючи вищезазначене, просимо привести у відповідність назву коду 77610000-9, яка відображається у електронній системі закупівель, з назвою, зазначеною у Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015, затвердженому наказом Мінекономрозвитку України від 23.12.2015 № 1749. Відповідні скриншоти додаються.
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7333 / 7033
Доброго дня! В нашій установі проводяться як процедури, згідно ст. 12 закону Закону № 922 так і допорогові закупівлі. Перші проводяться тендерним комітетом (п.1 ст.11 Закону №922) відповідно до річного плану (ст. 4 Закону № 922), який затверджується комітетом (п.3 ст.11 Закону №922) та безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня його затвердження. Допорогові закупівлі проводяться призначеною наказом директора відповідальною особою за проведення допорогових закупівель, на яку покладені функції затвердження, оприлюднення додатку до річного плану (змін до нього) та здійснення цих закупівель на майданчику Prozorro. В нашому випадку, чи правильним є рішення щодо розподілу обов’язків щодо затвердження та оприлюднення річного плану закупівель тендерним комітетом, а додатку до річного плану відповідальною особою за допорогові закупівлі? Чи правомірно буде, якщо відповідальна особа за допорогові закупівлі буде складати і затверджувати додаток до річного плану закупівель, а не тендерний комітет? Заздалегідь вдячні за надану відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2