Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.08.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
У довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, завжди вказується назва установи (організації, закладу), до якої буде подано цю довідку. Чи є порушенням Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. №922-VIII надання вказаної довідки до установи (організації), яка не вказана у довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів
Відповідь
14.02.2018
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Підкажіть будь ласка! У грудні 2017 р. нашою організацією проведено відкриті торги на закупівлю природного газу. У січні 2018 р. укладено договір за результатами аукціону. Але так як ціна товару (газу) у зв'язку із значним коливанням зросла майже на 30% Постачальна організація одразу відповідно трьома додатковими угодами збільшила нам ціну і надала рахунок за використану кількість куб. метрів по постанній ціні! запитання: 1) який час (скільки днів) має пройти між додатковими угодами? 2) чи може постачальна організація надавати рахунок по останній збільшеній ціні на товар за весь період (місяць)використаного газу чи вони повинні перший рахунок виставляти за ціною за якою виграли тендер? Дякую!
Відповідь
11.07.2018
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовником було оголошено процедуру закупівлі за ДК 021:2015 - 18810000-0 – Взуття різне, крім спортивного та захисного (Черевики бойові (ЧБ) Тип - А),та було двічі відмінено торги відповідно до абз.6 частини 1 статті 31 ЗУ "Про публічні закупівлі"(у зв'язку із поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій). У тендерних документаціях при поданні оголошенні про проведенні відкритих торгів на виезазначений предмет закупівлі змінювався строк поставки товарів. Чи може замовник провести переговорну процедуру закупівлі згідно пункту4 частини 2 статті 35 ЗУ "Про публічні закупівлі", так як при проведенні переговорної процедури знову зміниться строк поставки Товару. Чи буде зміна строку поставки товару - зміною вимог до учасника що визначені Замовником в тендерній документації?
Відповідь
04.04.2017
Запитання      Тема: Інше
На підставі контракту, укладеного між Black & Veatch International Ltd. (BVIL) та Державною Корпорацією «Українське державне об`єднання «Радон» Уряд Великобританії погодився спонсорувати певні послуги для підтримки процесу введення в експлуатацію, ліцензування та управління централізованим сховищем відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання на комплексі «Вектор» у Чорнобильській зоні відчуження. Контракт зареєстровано в Мінекономрозвитку та отримано картку проекту. Згідно умов контракту оплата донором буде здійснюватись поетапно в фунтах стерлінгах Великобританії на підставі технічного завдання та інвойсу, виставленого Виконавцем (ДК "Укр ДО "Радон")та підтверджуючих документів наданих суббідрядними організаціями, що визначені у тех. завданні. Питання: чи зобовязана ДК "Укр ДО "Радон", як виконавець міжнародного контракту та замовник послуг у субпідрядників та території України, проводити тендери на закупівлю товарів, робіт та послуг, а також чи підпадають кошти міжнародної технічної допомоги під дію Закону України "Про здійснення публічних закупівель".
Відповідь
04.01.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
ГУ ДФС у Запорізькій області планує здійснити закупівлю телекомунікаційних послуг за напрямками: - Послуги громадського телефонного зв'язку - за кодом CPV за ДК 021:2015-64211000-8 (Надання телекомунікаційних послуг) на суму 90 000,00 грн. ; - Послуги телефонного зв'язку та передачі даних - за кодом CPV за ДК 021:2015-64210000-1 (Послуги доступи до місця ККК та з користування ККЕ) на суму 20 000,00 грн. - Інтегровані телекомунікаційні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015-64227000-3(Послуги інтегрованого зв'язку) на суму 180 000,00 грн. Загальна сума запланованих послуг складає 300 000,00 грн. Абзацем 2 та абзацу 2 пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмету закупівлі затвердженого Наказом №454 визначено, що: «Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року N 1749 (далі - Єдиний закупівельний словник), за показниками третьої - п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.» В нашому випадку перші три цифри основного словника співпадають, а 4 та 5 цифри мають різне значення. ПИТАННЯ: 1. При зазначених кодах СРV чи підпадають вищезазначені процедури разом під вимоги Закону №922 (ст.2 та ст.12) або їх необхідно розглядати окремо?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json