Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
03.07.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Виникла проблема з визначенням процедури закупівлі у разі коли її очікувана вартість понад 50 тисяч, але не перевищує вартісних меж встановлених Законом, при цьому прозрахунки здійснюються по рахунку. Питання: 1. В додатку до річного плану та в Системі (під час оприлюднення) зазначається "звіт про укладений договір" чи "без використання Системи"? 2. У разі зазначення "звіт про укладений договір", що зазначати в полях під час оприлюднення (номер та дата договору, строк виконання тощо)? Завчасно вдячна!
Відповідь
25.01.2017
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня!Сажiть буда-ласка у нас склалась така ситуацiя ми провели переговорну процедуру на заупiвлю електричноi енергii проте на этапi пiдписання договору з Учасниом виникли уладнення и укласти тендерний договiр ми не встигаемо по строкам i процедуру ми будемо выдмiняти. Для можливостi хоч якось оплатити електроенергiю за сiчень ми уклали додаткову угоду до договору постачання електричноi енергii (не тендерний) додаткову угоду на продовження договору на I квартал 2017 року iз суммою згiдно тимчасового кошторису 83500грн. А вже в лютому почнемо нову переговорну процедуру на закупiвлю елетричноi енергii до кiнця 2017 року на очiкувану суму 400 000 грн. Скажiть будь-ласка чи не буде це порушенням що ми уклали прямий договiр на 83500 грн. згiдно тимчсового кошторису, а потiм вже провели переговорну процедуру згiдно рiчного (постiйного) кошторису.
Відповідь
20.12.2016
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Статтею 10 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено терміни оприлюднення інформації. Договір про закупівлю, відповідно до цієї статті, Замовник зобов’язаний оприлюднити через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу протягом двох днів з дня його укладення. Договір укладено в п’ятницю. Відповідно до припису ч.5 ст.254 ЦК України якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день. Чи вправі Замовник оприлюднити інформацію про укладення договору на третій день в понеділок.
Відповідь
23.05.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Я, Чубенко Сергій Сергійович приймаю участь у процедурах закупівель, як фізична особа-підприємець. З 19 лютого 2016 року набрав чинності новий Закон щодо державних закупівель Закон України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року. Протягом дії вище вказаного Закону я приймав декілька разів участь у відкритих торгах у різних замовників. Мене вразило той факт, що на сьогоднішній Замовники не однаково трактують норму статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Тому на підставі зазначеного вище прошу надати письмове роз’яснення статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: 1). Пунктом 3 ч.2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що Замовник торгів має право вимагати від кожного учасника процедури закупівлі в підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям підтвердження досвіду виконання аналогічних Договорів, а саме: «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору». Це питання виникло тому, що у Законі прописано дане питання «аналогічний Договір» у єдиному числі. Прошу надати роз’яснення чи має право Замовник вимагати від учасників торгів документального підтвердження досвіду виконання аналогічного Договору у кількості 2-х або більше?
Відповідь
04.01.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Згідно із частиною 2 статті 27 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, … Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Питання: Чи має право учасник обґрунтовано визначати конфіденційну інформацію при участі у торгах як відкритих, так і у торгах, оприлюднених відповідно до частини 4 статті 10 Закону? Чи тільки у торгах, оприлюднених відповідно до частини 4 статті 10 Закону?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json