Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
09.05.2024
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Хочемо надавати послугу виробництва електричної та теплової енергії на когенераційних газопоршневих машинах для теплових мереж міста та бюджетних установ. Теплова мережа надає газ, наша компанія на власному обладнанні, встановленому на котельні, виробляємо електричну та теплову енергію, яку теплові мережі використовують в господарчій діяльності. Хочемо одержувати плату за вироблений кВтгодину електричної енергії або за мотогодини роботи обладнання.
Відповідь
22.05.2024
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи можна скасувати процедуру закупівлі згідно пп.2 п.47 ПКМУ 1178, якщо була не правильно визначена загальна вартість закупівлі, а конкретно - не враховано послуги розподілу. В зв'язку з чим на закупівлю послуг розподілу коштів немає. Як правильно обгрунтувати причину скасування, чи це взагалі можливо?
Відповідь
15.05.2024
Запитання      Тема: Виконання договору
АТ «Укрзалізниця» при здійсненні закупівель в тендерній документації вимагає від переможця процедури закупівлі внесення ним забезпечення виконання договору у вигляді банківської гарантії. Однією з вимог до банківської гарантії є: «Строк дії забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді банківської гарантії повинен бути дійсним з дня укладання договору про закупівлю та обов’язково повинен перевищувати строк дії договору про закупівлю не менше ніж на 1 (один) календарний місяць.» Така вимога обґрунтована тим, що у разі невиконання/неналежного виконання контрагентом зобов’язань, передбачених договором про закупівлю (у тому числі якщо строк виконання такого зобов’язання припадає на останні дні дії договору про закупівлю), у замовника була можливість звернутися до банку-гаранта з вимогою щодо сплати банківської гарантії. Чи не суперечить законодавству з питань закупівель вимога щодо строку дії банківської гарантії, який повинен перевищувати строк дії договору про закупівлю не менше ніж на 1 (один) календарний місяць?
Відповідь
03.05.2024
Запитання      Тема: Інше
1. При проведенні закупівлі "відкриті торги з енергосервісом" в електронній системі закупівель на майданчиках реалізовано підтвердження пункту 47 Особливостей, які були затверджені Постановою Уряду № 1178 від 12.10.2022 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” ( далі – Особливості), водночас наразі під час проведення відкритих торгів з енергосервісом необхідно підтверджувати статтю 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), 2. При проведення закупівлі "відкриті торги з енергосервісом" замовники використовують норму «24 години на виправлення невідповідностей» згідно Закону або відповідно до Особливостей? Особливостям?
Відповідь
17.05.2024
Запитання      Тема: Інше
Наказом Мінекономіки від 07.05.2024 № 11712 було затверджено“Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення публічних закупівель у сфері електроенергетики на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”. Зазначені методичні рекомендацій щодо особливостей здійснення публічних закупівель у сфері електроенергетики на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування є обов’язковими для застосування? Або носять рекомендаційний характер?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json