Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
07.05.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня, як коректно застосовувати положення підпункту 2 пункту 19 Особливостей, якщо договір на закупівлю природного газу укладений в грудні, а постачання почалося в січні ?
Відповідь
13.05.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Між Учасником і Замовником було укладено договір про закупівлю твердого палива код ДК 021:2015 – 09110000-3 "Тверде паливо" (вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), брикет паливний вугільний, паливні брикети з лушпиння соняшника). Відповідно до п.п. 3 пункту 19 Постанови Кабінету міністрів України №1178 від 12.10.2022 року Істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до пунктів 10 і 13 (крім підпунктів 13 та 15 пункту 13) цих особливостей, не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Чи може Замовник внести зміни в договір замінивши товар "брикет паливний вугільний" на "вугілля камяне марки ДГ (13-100)" тим самим покращити предмет закупівлі у разі якщо "вугілля камяне марки ДГ (13-100)" за своїми технічними, якісними та функціональними характеристиками є набагато кращим ніж "брикет паливний вугільний" і Учасник документально це підтвердить Замовнику.
Відповідь
01.05.2024
Запитання      Тема: Інше
Як правильно визначити вид закупівлі на закупівлю робіт за предметом «Монтаж і установка пожежної сигналізації в К. ліцеї» з очікуваною вартістю 578 тис. грн. (монтаж буде проводитися по всьому закладу за виключенням укриття, 400 тис.грн. додатково виділені кошти). В квітні 2024 року укладено договір (закупівля без використання ЕСЗ) на Капітальний ремонт підвального приміщення (облаштування укриття) К. ліцею вартістю 1 098,739 тис. грн. (улаштування водопостачання та водовідведення в укритті). В листопаді 2023 року було укладено договір (ВТзО) на Капітальний ремонт підвального приміщення (облаштування укриття) К. ліцею вартістю 2 163,371 тис. грн. (до переліку робіт включено монтаж пожежної сигналізації в укритті). Чи сумуються закупівлі квітня 2024 р. - 1 098,739 та поточна 2024 р. - 578 тис.грн. при визначенні виду закупівлі? Чи можна укласти договір на закупівлю робіт (закупівля без використання ЕСЗ) на очікувану вартість 578 тис.грн., без урахування раніше проведених закупівель робіт за даним об’єктом?
Відповідь
15.04.2024
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до п. 21 ч. 1 ст. 1 Закону послуги - будь-який предмет закупівлі, крім товарів і робіт, зокрема транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідні або дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, найм (оренда), лізинг, а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт, поточний ремонт з розробленням проектної документації. Згідно з пунктом 4 Розділу 2 Порядку визначення предмета закупівлі під час здійснення закупівлі послуг з виконання науково-технічних робіт предмет закупівлі визначається за показником четвертої цифри Державного класифікатора видів науково-технічної діяльності ДК 015-97, затвердженого наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 30 грудня 1997 року № 822. У разі здійснення закупівлі послуг з виконання науково-технічних робіт за різними темами які належать до одного виду науково-технічних робіт, чи може замовник визначати різні теми науково-технічних робіт як окремі лоти? Водночас з 20.03.2024 скасовано Державний класифікатор України «Класифікація видів науково-технічної діяльності» ДК 015-97, на його заміну не прийнятий інший класифікатор, як наразі бути замовнику?
Відповідь
26.04.2024
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Підскажіть, чи потрібно при розробці, проектно- кошторисної документації (РП) на систему відео-нагляду, проводити експертизу всього робочого проекту з кошторисом із отриманням позитивного експертного висновку? Чи достатньо провести експертизу кошторису? Яким нормативним документом це регламентовано? Дякую!
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json