Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
17.05.2024
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Доброго дня. Замовником оголошено процедуру закупівлі. З 29.03.24 розпочався період кваліфікації 1го учасника. Однак Замовником було виявлене порушення (в частині умов тендерної документації) яке на стадії кваліфікації вже неможливо усунути. Керуючить підпунктом 2 п. 50 Особливостей Замовником прияняте рішення відмінити дану процедуру закупівлі та 01.04.24 оприлюднено відповідне рішення про відміну закупівлі. 10.04.24 учасником подано скаргу до АМКУ щодо рішення Замовника про відміну торгів. АМКУ 18.04.24 винесено рішення яким зобов'язано Замовника скасувати рішення про відміну торгів. Замовником виконано рішення АМКУ протягом встановленого законом 30-тиденного строку (на 28-й день). Після скасування рішення про відміну закупівля повернулась на стадію кваліфікації. Які подальші дії Замовника? Продовживати закупівлю та відповідно проводити кваліфікацію? Тоді виникає питання: з якого моменту відлічувати початок строку на кваліфікацію учасника? З моменту скасування Замовником рішення про відміну? Чи з моменту винесення рішення АМКУ? Чи з моменту початку кваліфікації (тобто з 28.03.24)? Але ж відмінивши закупівлю 01.04.2024, Замовник не міг передбачити, що закупівля буде оскаржена та винесене рішення про відміну доведеться в подальшому скасовувати, а на момент подання скарги (10.04.24) 5-тиденний строк розгляду тендерної пропозиції вже сплинув, а рішення про продовження такого строку Замовником не публікувалось. Як правильно діяти Замовнику в такій ситуації?
Відповідь
01.05.2024
Запитання      Тема: Інше
Як правильно визначити вид закупівлі на закупівлю робіт за предметом «Монтаж і установка пожежної сигналізації в К. ліцеї» з очікуваною вартістю 578 тис. грн. (монтаж буде проводитися по всьому закладу за виключенням укриття, 400 тис.грн. додатково виділені кошти). В квітні 2024 року укладено договір (закупівля без використання ЕСЗ) на Капітальний ремонт підвального приміщення (облаштування укриття) К. ліцею вартістю 1 098,739 тис. грн. (улаштування водопостачання та водовідведення в укритті). В листопаді 2023 року було укладено договір (ВТзО) на Капітальний ремонт підвального приміщення (облаштування укриття) К. ліцею вартістю 2 163,371 тис. грн. (до переліку робіт включено монтаж пожежної сигналізації в укритті). Чи сумуються закупівлі квітня 2024 р. - 1 098,739 та поточна 2024 р. - 578 тис.грн. при визначенні виду закупівлі? Чи можна укласти договір на закупівлю робіт (закупівля без використання ЕСЗ) на очікувану вартість 578 тис.грн., без урахування раніше проведених закупівель робіт за даним об’єктом?
Відповідь
26.04.2024
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Підскажіть, чи потрібно при розробці, проектно- кошторисної документації (РП) на систему відео-нагляду, проводити експертизу всього робочого проекту з кошторисом із отриманням позитивного експертного висновку? Чи достатньо провести експертизу кошторису? Яким нормативним документом це регламентовано? Дякую!
Відповідь
24.04.2024
Запитання      Тема: Інше
Пунктом 16 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: «бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, паспорти, бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, бланки інших документів, що відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, виборчі бюлетені з виборів Президента України та/або народних депутатів України, марки акцизного податку, що виготовляються підприємствами, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері організації та контролю за виготовленням бланків цінних паперів, документів суворої звітності, а також товари і послуги, необхідні для їх виготовлення» Пунктом 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 10.12.2003р. №811 встановлено, що Державне підприємство "Інфоресурс" повинно забезпечити - Функціонування ІВС "ОСВІТА" відповідно до чинного Положення; - Організацію замовлення, видачі та обліку документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту згідно з чинним Порядком. Документи про загальну середню освіту повинні відповідати таким умовам: зразкам та описам, затвердженим в установленому законодавством порядку, та малюнку, що затверджений Міністерством освіти і науки України; вимогам, затвердженим наказом МОН від 10.12.2003р. №811; упаковка товарів має відповідати вимогам до упаковки бланків цінних паперів і документів суворого обліку, затвердженим наказом Міністерства фінансів України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку» від 25.11.1993 № 98/118/740, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 січня 1994 р. за № 8/217. Просимо роз’яснити, чи підпадає під виключення, встановлене пунктом 16 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля послуг із виготовлення документів про базову середню освіту?
Відповідь
25.04.2024
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
20.03.2024 скасовано Наказом Міністерства економіки України Національний класифікатор ДК 015-97 "Класифікація видів науково-технічної діяльності", але до Порядку визначення предмета закупівлі (наказ 708) зміни не внесені. Постачальники послуг скаржаться. Як правильно визначити предмет закупівлі, якщо один наказ суперечить іншому?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json