Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
10865 / 10889
Якщо замовник подовжує термін дії договору відповідно до ст.40 (договір укладений відповідно до Закону України №1197-VII ), то яким чином це відображати в річному плані закупівель. Чи потрібно відображати 20% від суми договору в річному плані закупівель на 2017р., чи в додатку до річного плану?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
11372 / 11314
Чиможе замовник подовжити термін дії тендерного договоруна наступний рік, якщо в поточному році не вибрана повністю сума договору через відсутність фінансування підприємства, якщо так, то на який термін?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
10210 / 10041
п. 4) ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Якщо тендер був двічі відмінено по абз. 6 ч.1 ст 31 ЗУ - відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом, а саме в першому тендері відхилині всі пропозиції, а вдругому тендері відхилино два переможця, чи має право замовник застосувати переговорну процедуру?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
14664 / 14275
Замовником було направлено запрошення на участь у переговорній процедурі.На дату проведення переговорів учасник надав лист, у якому просить перенести проведення переговорів на іншу дату та направити щодо цього повідомлення про намір перенести/скасувати вказану закупівлю письмово. Підкажіть будь-ласка, які мають бути дії Замовника у цій ситуації?
Відповідь
21.11.2016 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
10699 / 10369
https://www.dzo.com.ua/tenders/469180 UA-2016-11-10-000178-c за вказаним тендером відбулися торги в результаті переможцем визнано Віниця-млин ,кваліфікація данного учасника була нами оскаржена,рішення щодо перемоги було скасовано.Замовник даного тендеру прямо вказував що з вище вказаним учасником домовився через електрону пошту в обхід Прозоро.Після скасування рішення переможцем мав бути визнано Бердичівський хлібзавод,замовник щоб не визнавати переможцем безпідставно відмінив аукціон так як інший учасник з яким домовились в обхід прозоро програв.Причина відміни замовник визначив збільшення бюджету до 20 000 грн.Коли логічно,законо,прозоро визнати Бердичівський хлібозавод на 9900 грн и оголосити тендер 10100 грн.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2