Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
11.12.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня, скажіть, будь ласка, в додаток до річного плану вносилися очікувана вартість закупівель. На кінець року деякі закупівлі не здійснювалися або закуплялося не те, що планувалося чи очікувана вартість не відповідає сумі договору, наприклад, менше використали і закупили щось інше. Мова йде про закупівлі менше 50000 грн. Чи потрібно на кінець року вносити зміни в додаток, щоб очікувана вартість відповідала кошторисним видаткам це ж була очікувана вартість закупівель?
Відповідь
25.01.2017
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня!Сажiть буда-ласка у нас склалась така ситуацiя ми провели переговорну процедуру на заупiвлю електричноi енергii проте на этапi пiдписання договору з Учасниом виникли уладнення и укласти тендерний договiр ми не встигаемо по строкам i процедуру ми будемо выдмiняти. Для можливостi хоч якось оплатити електроенергiю за сiчень ми уклали додаткову угоду до договору постачання електричноi енергii (не тендерний) додаткову угоду на продовження договору на I квартал 2017 року iз суммою згiдно тимчасового кошторису 83500грн. А вже в лютому почнемо нову переговорну процедуру на закупiвлю елетричноi енергii до кiнця 2017 року на очiкувану суму 400 000 грн. Скажiть будь-ласка чи не буде це порушенням що ми уклали прямий договiр на 83500 грн. згiдно тимчсового кошторису, а потiм вже провели переговорну процедуру згiдно рiчного (постiйного) кошторису.
Відповідь
14.02.2018
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Підкажіть будь ласка! У грудні 2017 р. нашою організацією проведено відкриті торги на закупівлю природного газу. У січні 2018 р. укладено договір за результатами аукціону. Але так як ціна товару (газу) у зв'язку із значним коливанням зросла майже на 30% Постачальна організація одразу відповідно трьома додатковими угодами збільшила нам ціну і надала рахунок за використану кількість куб. метрів по постанній ціні! запитання: 1) який час (скільки днів) має пройти між додатковими угодами? 2) чи може постачальна організація надавати рахунок по останній збільшеній ціні на товар за весь період (місяць)використаного газу чи вони повинні перший рахунок виставляти за ціною за якою виграли тендер? Дякую!
Відповідь
15.06.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Переможцем Відкритих торгів ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти ( бензин А-92 ENERGY, бензин А-95, дизельне паливо ENERGY або їх еквіваленти) за результатами аукціону визнано Усаника ,у якого у видах діяльності казаний КВЕД 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; але відсутній Код КВЕД 47.30 Роздрібна торгівля пальним. Замовник торгів- бюджетна установа,яка купуватиме бензин для власних (некомерційних) потреб. Чи може бюджетна установа визнати такого учасника Переможцем ( за відсутності у нього дозволу на роздрібну торгівлю пальним )?
Відповідь
02.07.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Частина 31 пункту 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» регламентує, що до складу тендерного комітету можуть входити «…інші особи замовника». З урахуванням даної норми, чи можливо за Розпорядженням Замовника залучити до роботи тендерного комітету фахівця, який не входить до штату Замовника. Наприклад, з яким Замовником укладено цивільно-правовий договір на надання консультаційних послуг, пов'язаних з роботою тендерного комітету. У нашому випадку Замовник - виконавчий орган місцевого самоврядування.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json