Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
23.01.2024
Запитання      Тема: Інше
З метою уникнення фальсифікації продукції, чи має право Замовник закупівлі за результатами проведення запиту ціни пропозиції та перед підписанням договору про закупівлю отримати перед постачанням товару зразок подальшого товару, що буде використано медичними закладами та лабораторіями в роботі? Замовник намагається уникнути фальсифікації продукції, котра необхідна пацієнтам, для аналізу життя та здоров’я людей. 2. З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості та якості, чи може Замовник під час проведення процедури запиту ціни пропозиції просити надати оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника - якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб'ютора, уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки запропонованого товару, який є предметом закупівлі цих торгів у кількості, зі строками придатності та в терміни?
Відповідь
21.02.2024
Запитання      Тема: Інше
В АТ «Укрзалізниця» частина закупівель здійснюється з поділом предмета закупівлі на частини (лоти), при цьому вартість лотів може значно відрізнятися. При визначенні доцільності застосування вимоги щодо надання переможцем забезпечення виконання договору про закупівлю АТ «Укрзалізниця» враховує вартість такої закупівлі. В зв’язку з цим виникають такі питання: Чи може замовник передбачити в тендерній документації розмір забезпечення виконання договору про закупівлю щодо кожної частини предмета закупівлі (лота) окремо, а саме – зазначити різний відсоток забезпечення виконання договору про закупівлю для різних лотів або не вимагати таке забезпечення по окремому лоту? Якщо замовником буде застосовано різний відсоток забезпечення виконання договору про закупівлю для різних лотів, а учасник стане переможцем декількох або всіх лотів, чи може замовник укласти один договір про закупівлю з переможцем? Як в такому випадку визначити розмір забезпечення виконання договору про закупівлю: для договору в цілому? чи зазначити, наприклад, що по Специфікації 1 розмір забезпечення виконання договору про закупівлю складає __% від вартості Специфікації 1; по Специфікації 2 забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається?
Відповідь
13.12.2023
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Відповідно до постанови КМУ від 11.11.2022 №1275 "Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану" (далі – Постанова) затверджено Особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану (далі - Особливості). Пунктом 7 Особливостей встановлено, що відповідальною за організацію та проведення оборонних закупівель може бути уповноважена особа/інша особа державного замовника та/або колегіальний орган, що утворюється державним замовником та складається не менше ніж із трьох осіб такого державного замовника. Порядок організації діяльності такого колегіального органу визначається державним замовником. Водночас статтею 11 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначено, що Уповноважена особа для здійснення своїх функцій, визначених цим Законом, підтверджує свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу шляхом проходження безкоштовного тестування. У зв’язку з цим просимо надати роз’яснення на такі питання: 1) Хто може бути іншою особою державного замовника та членами колегіального органу, зазначених у пункті 7 Постанови ? 2) Чи повинні інші особи державного замовника та члени колегіального органу підтверджувати свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу шляхом проходження безкоштовного тестування? 3) Якими професійними компетенціям та якими знаннями, вміннями і навичками повинні відповідати інші особи державного замовника та члени колегіального органу, визначені пунктом 7 Постановою?
Відповідь
26.07.2023
Запитання      Тема: Інше
Можете дати пояснення, як проводити оборонні закупівлі до 200 тис. гривень?
Відповідь
01.02.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
В разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни на електроенергію, чи можна змінювати ціну (в бік зменшення або збільшення) за розрахунковий період (місяць) чи зміни відносяться до договору в цілому(на рік) відповідно підпункту 7 пункту 19. (Формула зміни ціни прописана в договорі)
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json