Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
14.03.2024
Запитання      Тема: Виконання договору
Добрий день! У відкритих торгах з особливостями брало участь два учасники. Учасник з меншою ставкою був визнаний переможцем і підписав договір із замовником. Але наразі, учасник не може виконати забов`язання, що прописані в умовах договору і хоче його розірвати. Чи є шанс у тендерної пропозиції учасника, що посягнув 2 місце, бути розглянутою? Чи замовнику доведеться проводити нові торги з особливостями? Завчано дякуємо за відповідь?
Відповідь
20.02.2024
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Ця інформація необхідна, щоб огрунтувати допорогові закупівлі послуг даних юридичних осіб. Крім зазначеного, ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" єдина компанія яка надає послуги провідного телефонного зв'язку, в нас їх мережі, через які ми отримуємо послуги інтернет. Також, ми орендуємо місце в кабельній каналізації, яка також належить ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ". Ми хочемо укласти договір без застосування електронної системи закупівель, і сума договору дозволяє це зробити, але принцип конкуренції вимагає, щоб ми огрунтували таке рішення. На реалізацію цього принципу, згідно пункту 9 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2022 р. № 1275, придбання державними замовниками товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони без проведення закупівель в електронній системі закупівель допускається за наявності однієї з причин, передбачених абзацом 4 пункту 5 частини 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зокрема, відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Як нам документально підтвердити відсутність конкуренції з технічних причин? Дякую. Можливо є інший варіант огрунтування?
Відповідь
31.01.2024
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Прошу роз'яснення. Якщо за рік по коду ДК не перевищує 95тис.грн. Протягом року буде три закупівлі на 20, 20, 51 тис.гривень. Чи треба оприлюднювати звіт про укладений договір від 0,01 коп.? Це залежить від вартості самої закупівлі чи від річної вартості по ДК?
Відповідь
23.01.2024
Запитання      Тема: Інше
З метою уникнення фальсифікації продукції, чи має право Замовник закупівлі за результатами проведення запиту ціни пропозиції та перед підписанням договору про закупівлю отримати перед постачанням товару зразок подальшого товару, що буде використано медичними закладами та лабораторіями в роботі? Замовник намагається уникнути фальсифікації продукції, котра необхідна пацієнтам, для аналізу життя та здоров’я людей. 2. З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості та якості, чи може Замовник під час проведення процедури запиту ціни пропозиції просити надати оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника - якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб'ютора, уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки запропонованого товару, який є предметом закупівлі цих торгів у кількості, зі строками придатності та в терміни?
Відповідь
11.03.2024
Запитання      Тема: Інше
Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» (далі – Об’єднання) засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і безпосередньо підпорядковується Київській міській державній адміністрації. Об’єднання одночасно може бути і замовником, і учасником тендерних процедур, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», отримує фінансування для реалізації бюджетно-цільових програм (виступає Замовником торгів) та проводить господарську госпрозрахункову діяльність (виступає Учасником торгів та Виконавцем). При здійсненні госпрозрахункової діяльності Об’єднання, у якості Учасника торгів, у разі перемоги, за потреби, може виникнути необхідність залучати співвиконавців (субпідрядників) для виконання договірних зобов’язань. Враховуючи вищезазначене, просимо надати вичерпну відповідь нерекомендаційного характеру, чи може Об’єднання, для виконання робіт чи надання послуг залучати субпідрядника (співвиконавця), якого зазначив в своїй тендерній пропозиції (або без зазначення, якщо об’єм співвиконання менше 20%), будучи учасником процедури закупівлі, після оголошення його переможцем торгів. .Залучення субпідрядника планується оформити шляхом укладання прямого договору без урахування вартісних меж, встановленим Законом України «Про публічні закупівлі» та без застосування тендерної процедури закупівлі. Крім цього, просимо зазначити нормативні документи, які підтверджують правомірність укладання прямого договору без застосування процедури торгів для виконання основного договору по якому Об’єднання виступало учасником/переможцем/виконавцем. 11.03.2024 на електронну скриньку [email protected] надійшла відповідь, яка не надала відповідь на поставлені запитання, а саме: "Чи може Об’єднання, для виконання робіт чи надання послуг залучати субпідрядника (співвиконавця), якого зазначив в своїй тендерній пропозиції (або без зазначення, якщо об’єм співвиконання менше 20%), будучи учасником процедури закупівлі, після оголошення його переможцем торгів? Чи може об"єднання залучати субпідрядника(ків) без застосування тендерної процедури закупівлі, відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json