Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
22.03.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
ДУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА Управління освіти вул.Тараса Бульби, будинок 4, м. Дубно, Дубенський р-н., Рівненська обл., 35603 тел./факс (03656)3-22-14 e-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ 04590725 № 483 від 22.03.2024 МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ 01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2 www.me.gov.ua У зв’язку з тим, що законодавством у сфері закупівель не визначено, який саме орган уповноважений надавати інформацію, щодо визначення розрахунку середніх цін по споживчих товарах на ринку, коливання цін на ринку, просимо Вас, як Уповноваженого органу, що здійснює регулювання та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, надати наступні роз’яснення: 1. Яким документом (інформацією) повинен керуватися Замовник при визначенні очікуваної ціни на закупівлю товару (продуктів харчування)? 2. Механізм здійснення розрахунку, щодо внесення змін до договору про закупівлю (прямих договорів до 100 000,00 грн. та тендерних договорів більше 100 000,00 грн, та укладених договорів по підпункту 6 пункту 13 Особливостей) в частині зміни ціни за одиницю товару? 3. При визначенні очікуваної ціни на закупівлю товару (продуктів харчування), та при заключенні договору в результаті відкритих торгів при наявній специфікації, чи можна керуватися граничними цінами Головного управління статистики у Рівненській області? 4. Якщо при тендерній закупівлі, Учасник вийшов на торги з загальною сумою меншою від очікуваної, але одна із позицій по ціні за одиницю товару значно перевищує граничну ціну / ринкову ціну за одиницю товару, чи може Замовник вимагати внесення змін, щодо цієї позиці в бік зменшення та на підставі чого? Начальник управління Наталія ІВАНИЦЬКА Юлія Пахалюк, 0992951215
Відповідь
22.04.2024
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Військовою частиною Т0310 отримані кошторисні призначення за КЕКВ 2260.230 на придбання захисних костюмів демінера та металодетекторів. Будь ласка надайте роз'яснення щодо можливості закупівлі вищевказаних товарів за КЕКВ 2260.230 та проведення процедури закупівлі за п.43-49 Постанови КМУ №1275 від11.11.2022
Відповідь
22.11.2023
Запитання      Тема: Інше
В разі здійснення замовником закупівлі товару для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів на їх запит з подальшою передачею таких товарів на облік запитувача чи може замовник, який здійснює закупівлю ДЛЯ СЕБЕ по пункту 3 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) не застосовувати норми локалізації?
Відповідь
11.03.2024
Запитання      Тема: Інше
Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» (далі – Об’єднання) засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і безпосередньо підпорядковується Київській міській державній адміністрації. Об’єднання одночасно може бути і замовником, і учасником тендерних процедур, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», отримує фінансування для реалізації бюджетно-цільових програм (виступає Замовником торгів) та проводить господарську госпрозрахункову діяльність (виступає Учасником торгів та Виконавцем). При здійсненні госпрозрахункової діяльності Об’єднання, у якості Учасника торгів, у разі перемоги, за потреби, може виникнути необхідність залучати співвиконавців (субпідрядників) для виконання договірних зобов’язань. Враховуючи вищезазначене, просимо надати вичерпну відповідь нерекомендаційного характеру, чи може Об’єднання, для виконання робіт чи надання послуг залучати субпідрядника (співвиконавця), якого зазначив в своїй тендерній пропозиції (або без зазначення, якщо об’єм співвиконання менше 20%), будучи учасником процедури закупівлі, після оголошення його переможцем торгів. .Залучення субпідрядника планується оформити шляхом укладання прямого договору без урахування вартісних меж, встановленим Законом України «Про публічні закупівлі» та без застосування тендерної процедури закупівлі. Крім цього, просимо зазначити нормативні документи, які підтверджують правомірність укладання прямого договору без застосування процедури торгів для виконання основного договору по якому Об’єднання виступало учасником/переможцем/виконавцем. 11.03.2024 на електронну скриньку [email protected] надійшла відповідь, яка не надала відповідь на поставлені запитання, а саме: "Чи може Об’єднання, для виконання робіт чи надання послуг залучати субпідрядника (співвиконавця), якого зазначив в своїй тендерній пропозиції (або без зазначення, якщо об’єм співвиконання менше 20%), будучи учасником процедури закупівлі, після оголошення його переможцем торгів? Чи може об"єднання залучати субпідрядника(ків) без застосування тендерної процедури закупівлі, відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
07.03.2024
Запитання      Тема: Інше
У разі внесення змін до умов договору (загальні умови договору) про закупівлю чи існує потреба замовнику оприлюднити повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json