Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
30.04.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. Учасник процедури закупівлі надав довідку торгово-промислової палати про орієнтовну ціну товару (бітумної емульсії). В пукті 10.1 п. 2. Договору вказано " погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю на момент його укладення". В довідці торгово промислової палати не вказано процент коливання. Чи правомірна така довідка? (скан Довідки ТПП додається)
Відповідь
12.02.2024
Запитання      Тема: Виконання договору
Відповідно до пункту 4 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, у разі виконання сторонами договору про закупівлю, укладеного відповідно до пункту 10 цих особливостей, або закінчення строку дії такого договору про закупівлю за умови його виконання сторонами, або його розірвання замовник обов’язково оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю у строки, визначені пунктом 12 частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі". Чи обов'язково Замовнику перед оприлюдненням звіту про виконання договору на закупівлю робіт приводити ціну та обсяг робіт під фактичні показники виконання шляхом укладання додаткової угоди або достатньо у звіті про виконання договору зазначити фактичну суму оплати за таким договором без укладання додаткової угоди?
Відповідь
01.03.2024
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Скажіть, будь ласка, виготовлення ПКД на поточний ремонт сумується по коду ДК чи вартісні межі визначаються за об"єктами? Це роботи чи послуги?
Відповідь
08.11.2023
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як, коли та яку інформацію про закупівлі повинні оприлюднювати військові частини, а саме ВЧ А1126. На сайті прозоро не відображається жодна інформація про закупівлі цього замовника.
Відповідь
04.01.2024
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Доброго дня! звертаємось з проханням надати розяснення. Учасник Відкритих торгів при поданні тендерної пропозиції надає недостовірні дані, а саме зазначає адресу, що не відповідає його місцю реєстрації, як фізичної особи підприємця (зазначає м. Київ, а зареєстрований, як платник податків у Дніпрі), за що його тендерну пропозицію було відхилено на підставі: зазначив у тендерній пропозиції недостовірну інформацію, що є суттєвою для визначення результатів відкритих торгів, яку замовником виявлено згідно з абзацом першим пункту 42 особливостей. З чим учасник не погоджується і надає паспорт з даними про місцезнаходження. Складється ситуація, що фізична особа має прописку в м. Київі з 2021 року, а перебуває на обліку платнику податку в м. Дніпрі з 2019р. Замовник розуміє, що контролюючі органи у випадку зміни адреси проживання проводять процедури зняття з обліку за попереднім місцем проживання і постановки підприємця на облік за його новим місцем проживання. Для цього підприємцю потрібно подати заяву до контролюючого органу за новим місцезнаходженням. Зробити це необхідно протягом 10 днів, не пізніше. Так, офіційно, у разі зміни місця проживання адресу ФОП потрібно змінити. Платник податків — фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси. Замовник надає відповідь, що пропозицію учасника відхилено правомірно, за надання недостовірної інформації і рекомендує не порушувати норми Податкового Кодексу України і привести свої документи у відповідність, згідно свого нового місця проживання. Підкажіть будь ласка дії Замовника вірні?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json