Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
26.07.2023
Запитання      Тема: Інше
Можете дати пояснення, як проводити оборонні закупівлі до 200 тис. гривень?
Відповідь
08.11.2023
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як, коли та яку інформацію про закупівлі повинні оприлюднювати військові частини, а саме ВЧ А1126. На сайті прозоро не відображається жодна інформація про закупівлі цього замовника.
Відповідь
26.02.2024
Запитання      Тема: Інше
Централізована бухгалтерія відділу культури і туризму Гусятинської селищної ради обслуговує 15 закладів культури громади.В мережу закладів культури є і комунальний заклад мистецької школи. В штаті є посада секретаря. До недавнього часу був створений тендерний комітет , де секретар пройшов навчання по прозоро і проводила документи по закупівлі у системі прозоро. В штаті централізованої бухгалтерії не має штатної посади фахівця по закукпівлях і обовязки покладалися то на одного то на іншого працівника. Чи може буди секретар мистецької школи уповноваженою особою по закупівлях з доплатою , якщо він не в штаті бухгалтерії.
Відповідь
25.01.2024
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Істотними умовами договору, укладеному за результатом проведеної процедури закупівлі "Відкриті торги з Особливостями" визначено, що істотними умовами договору є предмет, ціна та строк дії договору. Чи можна вносити зміни у такий договір, шляхом укладання додаткової угоди, а саме терміну поставки товару, або терміну надання послуги не виконуючи вимоги п.п.4, п.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
06.03.2024
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Були проведені мультилотові відкриті торги з особливостями по коду ДК 021:2015 92620000-3 (Послуги, пов'язані зі спортом), які не відбулися через відсутність учасників. Частиною 15 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що у разі якщо учасник стає переможцем декількох або всіх лотів, замовник може укласти один договір про закупівлю з переможцем, об’єднавши лоти. Тендерною документацією та проєктом договору така можливість щодо укладення одного договору по декільком лотам з переможцем закупівлі не було передбачено. Чи можна укласти договір по 2 лотам по прямому договору з одним Учасником відповідно до пп. 6 п. 13 Постанови 1178.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json