Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
05.03.2024
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Плануємо закупівлю поточного ремонту відкосів у садочку. Згідно Порядку №708: "Під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163" у даній нормі є посилання на ДБН по проектній документації, а проектна документація потрібна для капітального ремонту. Роз'ясніть як визначити предмет закупівлі якщо плануємо поточний ремонт відкосів закладу по одному дк коду та поточний ремонт по заміні вікон інший дк код. Згідно Особливостей поточний ремонт до 200 тис.грн. можна укласти прямий договір, Я так розумію, що ми не сумуємо по ДК закупівлю і може укласти 2 договори на один садочок?
Відповідь
26.01.2024
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день. Питання наступне. Підприємством проведено закупівлю "Поточного ремонту покрівлі" за процедурою відкриті торги з особливостями. За результатами закупівлі замовником укладено договір з виконавцем на послуги "Поточного ремонту покрівлі" з визначеними в локальному кошторисі обсягами та найменуваннями робіт. Після підписання актів КБ-2в з'ясувалось, що виконавцем не виконано частину обсягів та найменувань робіт передбачених локальним кошторисом до укладеного договору , однак до акту КБ-2В включено інші роботи, які не передбачені договором, при цьому не вийшовши за межі суми договору. З урахуванням вищенаведеного, прошу надати пояснення, чи можна включати до акту КБ-2В, - ДОДАТКОВІ НОВІ РОБОТИ до вже укладеного договору на послуги поточного ремонту З урахуванням того, що пунктом 19 Особливостей не передбачено випадків збільшення обсягів закупівлі після підписання Договору про Закупівлю до повного виконання зобов’язань сторонами у повному обсязі та включення до Договору про Закупівлю додаткових видів робіт, які не були передбачені тендерною документацією та відповідно тендерною пропозицією.
Відповідь
05.12.2023
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня, підкажіть, наразі з'явився нових функціонал при публікації плану, а саме "додати обґрунтування", чи обов'язкове це поле для заповнення, якщо так, то у яких випадках і що саме має бути прописано.
Відповідь
26.01.2024
Запитання      Тема: Тендерна документація
Планується проведення відкритих торгів з особливостями щодо закупівлі за кодом CPV за ДК 021:2015 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання". Кількість транспортних засобів , яким потрібно буде проводити обслуговування та ремонти становить : - 537 одиниць, з яких більша кількість вантажний транспорт. На початку року практично не можливо запланувати та передбачити , яка саме деталь/вузол або агрегат транспортного засобу вийде з ладу і потребуватиме поточного ремонту. У разі закупівлі визначеної кількості ремонтів по кожній деталі/вузлові та агретові транспортного засобу корегувати кількісний показник буде практично неможливо -відсутнє бюджетне фінансування. Питання: 1. Чи можливо в тендерній документації зазначити заплановий перелік ( відповідна кількість найменувань послуг по позиціям ) ремонтів деталей/вузлів та агрегатів та щоб учасники надали пропозиції на весь перелік найменувань послуг по кожній позиції , а договір укласти на очікувану вартість закупівлі (відповідно до річного плану закупівель). При цьому технічна специфікація договору містила б всі найменування послуг з вартістю .
Відповідь
04.03.2024
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. Надайте будь-ласка роз'яснення, чи стосується вимога п. 57 Порядку №822 про заборону вимагати від учасників додаткові документи ситуацій коли Замовник в проекті договору передбачає необхідність внесення забезпечення виконання договору у виді банківської гарантії / застави грошових коштів? Чи може Замовник встановлювати вимогу надати такі документи до підписання договору? Чи може замовник відхилити пропозицію переможця, який надіслав підписаний договір, але не надав забезпечення?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json