Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.01.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
6934 / 6874
Чи має право замовник торгів в тендерній документації на закупівлю продуктів, що швидко псуються, обмежити коло учасників торгів тільки товаровиробниками, що мають виробничі потужності в конктетному місті чи області?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
7964 / 7641
1) Чи можна подати до органу оскарження одну скаргу яка би стосувалася всіх або декількох частин предмета закупівлі (лотів), рішення щодо яких викладені в одному протоколі тендерної комісії? 2) Який розмір та порядок справляння плати за подання однієї скарги яка би стосувалася всіх або декількох частин предмета закупівлі (лотів), рішення щодо яких викладені в одному протоколі тендерної комісії?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6238 / 5905
Чи можна укласти договір на один місяць для того щоб провести відкриті торги на закупівлю послуги їдалень? Бюджет затверджувався 23 грудня 2016 року, кошториси надані лише 17 січня 2017 року
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6604 / 6403
Чи потрібно оприлюднювати звіт про допорогову закупівлю понад 50 тис. грн. по додатковій угоді до договару 2011 року з "Київенерго" на постачання електроенергії?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9840 / 9600
На початку 2016 року за результатами переговорної процедури закупівлі був укладений договір на постачання теплової енергії для опалення. Зараз, згідно частини 5 статті 36 Закону Про публічні закупівлі, укладена додаткова угода на продовження дії договору про закупівлю в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Яким чином це відобразити в прозоро?Бо на сайті можливо відобразити тількі інформацію за новими закупівлями.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2