Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6887 / 6929
Відповідно до п.3 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ , дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: - послуги фінансових установ, у тому числі міжнародних фінансових організацій, щодо надання кредитів, гарантій, фінансового лізингу та послуги, допоміжні до фінансових послуг. Просимо надати роз’яснення , якими законодавчими актами передбачено визначення поняття послуги допоміжні до фінансових.
Відповідь
29.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8464 / 8399
Відповідно до статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник має право встановити кваліфікаційний критерій «досвід виконання аналогічного договору». Чи має право Замовник встановити в тендерній документації вимогу, що пропозиція учасника відхиляється, якщо з даним учасником замовник знаходиться на етапі позовів за неналежне виконання укладеного договору закупівлі?
Відповідь
29.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6228 / 6247
При внесенні заповненні інформації на електронному майданчику при проведенні переговорної процедури обов’язковим є відмітка наступного поля «відповідає / не відповідає кваліфікаційним критеріям». Проте, існує ряд закупівель під час проведення яких Замовник не Замовник не встановлює кваліфікаційні критерії та не визначає перелік документів, що підтверджують подану учасниками інформацію про відповідність їх таким критеріям Звертаємось з проханням про наступну консультацію: Як правильно розмістити в Системі інформацію: для таких закупівель зазначати в Системі, що учасник відповідає кваліфікаційним критеріям (незважаючи на те, що такі критерії не встановлювались)?
Відповідь
29.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7742 / 7663
Відповідно до частини 5 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Наступним етапом є проведення аукціону, далі визначення переможця (за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом). Звертаємось з проханням про наступну консультацію: чи визначений Законом строк для визначення переможця та прийняття рішення про намір укласти договір на цьому другому етапі (частина 6 статті 28 не містить цього строку) ? Чи для визначення переможця на другому етапі (оголошення оприлюднене відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону) Замовник повинен керуватися строками, визначеними частиною 4 статті 28?
Відповідь
29.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6156 / 6059
Відповідно до статті 19 «Звіт про результати проведення процедури закупівлі» Закону України «Про публічні закупівлі» у звіті про результати проведення процедури закупівлі обов'язково зазначається, крім іншого, у разі закупівлі робіт або послуг - повне найменування та місцезнаходження кожного юридичного суб'єкта господарювання, якого учасник, з яким укладено договір про закупівлю, буде залучати до виконання робіт як субпідрядника в обсязі не менше ніж 20 відсотків вартості договору про закупівлю, якщо про це зазначено в договорі про закупівлю. Звіт про результати проведення процедури закупівлі автоматично формується електронною системою закупівель та оприлюднюється протягом одного дня після оприлюднення замовником договору про закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу. Для того, щоб система могла сформувати Звіт та включити в нього певну інформацію, людина повинна цю інформацію внести в систему. Під час розміщення інформації на майданчиках Замовник не має можливості заповнити пункт 19 Звіту – Інформація про субпідрядника. Цю інформацію повинен зазначити Учасник, заповнивши відповідне «поле» в Системі. В переважній більшості випадків Учасники цього не роблять, при цьому паперові документи місять в собі інформацію про наявність субпідрядників. Як наслідок в Звіті (автоматично сформованому Системою) в розділі «Інформація про субпідрядника» зазначено «відсутня», а в договорі зазначено, що «до виконання робіт залучаються субпідрядні організації». Звертаємось з проханням про наступну консультацію: чи несе відповідальність Замовник за інформацію, зазначену в Звіті, зокрема в частині зазначення інформації про субпідрядника? Якщо «так» (стаття 10!), то яким чином Замовник може нести таку відповідальність, якщо він не має жодної можливості впливати на її відображення в Звіті?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2