Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
03.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Згідно Наказу Мінекономрозвитку № 2092 від 19.12.2016 року «Про внесення змін до порядку визначення предмету закупівлі» п.1 розділу II доповнено абзацем: “Під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі - МНН). У разі якщо предмет закупівлі лікарських засобів містить два та більше лікарських засобів, замовником у дужках зазначається МНН кожного лікарського засобу. Чи стосується дана вимога медичних закладів та установ, які закуповують медичні препарати у великій кількості? Як відображати замовнику у дужках назву лікарського засобу за (МНН) , якщо за договором закупівля медпрепаратів здійснюється в асортименті більше 50 найменувань?
Відповідь
03.02.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ для замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, порогова планка на товари становить 1 млн. грн. Підкажіть будь-ласка, якщо річна потреба замовника в товарі наприклад становить 3 млн. грн., чи може замовник здійснити закупівлю до 1 млн. грн. шляхом укладання прямого договору, а потім на залишок провести процедуру відкритих торгів ? Та навпаки провести спочатку процедуру відкритих торгів , а потім укласти прямий договір до 1млн. грн. ?
Відповідь
02.02.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Прошу надати інформацію щодо питання чи потрібно ставити на протоколі тендерного комітету Замовника печатку та яку саме.
Відповідь
02.02.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. При оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору у зв'язку зі зміною тарифів (при чому сума, визначена в договорі залишається без змін, а змінюється лише обсяг закупівлі), на підставі п. 7 ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" - зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни,система електронного майданчика не дає змоги оприлюднити вищезазначену інформацію без зміни суми, визначеної в договорі, цим самим змушуючи замовника обирати іншу підставу ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" для оприлюднення змін істотних умов договору. Який законний вихід з даної ситуації? Дякую.
Відповідь
02.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго Дня! Будь-ласка підскажіть до якого коду ДК021:2015 віднести дезинфікаційні та антисептичні засоби (які використовуються для дезинфекції приміщення в лікувальних установах)до 33631600-8- Антисептичні та дезінфекційні засоби чи до 24455000-8 Дезинфікаційні засоби
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json