Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
09.04.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день! Прошу надати пояснення, чи застосовується абз. 6 підпункту 3 пункту 41 Особливостей № 1178, що дозволяє відхилити переможця процедури закупівлі (надав недостовірну інформацію, що є суттєвою для визначення результатів процедури закупівлі, яку замовником виявлено згідно з абзацом другим пункту 39 цих особливостей) до усіх документів учасника, чи тільки до тих, що були надані переможцем процедури закупівлі після повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
16.08.2023
Запитання      Тема: Виконання договору
Після підписання договору учасник не виходив на зв'язок. Строки поставки товару, що прописані в договорі минули. Учасник повідомив, що не зможе забезпечити доставку товару. Як розірвати договір і коли розпочати нову закупівлю. Дякую!
Відповідь
09.03.2023
Запитання      Тема: Тендерна документація
Постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178" від від 17 лютого 2023 р. № 157 було відкориговано, зокрема, підстави для відмови в участі учаснику/переможцю. Так, положення ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" були замінені вимогами пункту 44 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Одночасно, у формі забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, затвердженої Наказом Міністерства економіки від 14.12.2020 № 2628 досі містяться посилання на статтю 17 Закону України "Про публічні закупівлі" у перелік підстав для звернення з вимогою до принципила. Враховуючі вищевикладене, просимо роз'яснити які саме вимоги до забезпечення тендерної пропозиції має встановити Замовник? Чи має він право самостійно внести зміни до форми забезпечення тендерної пропозиції в тендерній документації для приведення у відповідність до вимог Особливостей?
Відповідь
01.06.2023
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Відповідно до Рішення 15 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 28.02.2023 р. №350/23 "Про організацію діяльності комунального підприємства «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради» Комунальному підприємству «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради» доручено забезпечити виконання функцій централізованої закупівельної організації та здійснити організаційно-правові заходи у встановленому законодавством порядку з урахуванням особливостей створення та діяльності централізованих закупівельних організацій, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 р. № 1216. При цьому, згідно пп.6 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Враховуючи вищевикладене, прошу надати роз’яснення з наступного питання: Чи має право замовник-комунальне підприємство, закупівлі якого здійснюються через КП «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради», укласти договір про закупівлю товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, або послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, або робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги, організовані КП «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради» в інтересах комунального підприємства, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, Комунальним підприємством КП «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради». Директор С.М. Калачова
Відповідь
16.11.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Доброго дня. Я один з переможців на грант від держави "є робота" 3-ї хвилі. 29.09.2022 мені було нараховано виграну суму, але цього ж дня через декілька годин - її було списано, як помилково нараховану. До сьогодні кошти не нараховані. 26 жовтня об 11:23 спілкувалась із службою підтримки Міністерства економіки щодо цього питання. Спеціаліст запевнив, що міністерство подало заявки на нарахування державному казначейству і, що кошти мають прийти до половини листопада. Проте коштів і досі немає. Скажіть, коли буде профінансована 3 - ті група переможців за грантом?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json