Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7641 / 7441
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення стосовно таких питань. 1. Чи може бути застосована переговорна процедура при закупівлі послуг стаціонарного телефонного зв’язку відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» у ПАТ «Укртелеком»? Враховуючи те, що зазначене товариство хоча і не входить до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, що складається та ведеться Антимонопольним комітетом України відповідно до розпорядження АКУ від 28 листопада 2012 року № 874-р, але є одним з операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринку послуг транзиту трафіка на мережах фіксованого та рухомого (мобільного) телефонного зв’язку відповідно до рішення НКРЗІ від 01.03.2016 р. № 111 «Про результати аналізу ринку послуг транзиту трафіка на мережах фіксованого та рухомого (мобільного) телефонного зв’язку і накладення на операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою регуляторних зобов’язань». 2. Чи можна застосувати переговорну процедуру, визначену п. 5 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (додаткова закупівля в того самого постачальника) при закупівлі послуг стаціонарного телефонного зв’язку на 2017 рік, якщо строк договору про надання цих послуг на 2016 рік закінчився 31.12.2016 р. і обов’язки виконавця за вказаним договором виконані в повному обсязі?
Відповідь
20.01.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5085 / 4940
Чи можна при здійсненні допорогових закупілель зазначати конкретну марку та маркіровку предмету закупівлі? Наприклад, Замовник планує купити ПЕРФОРАТОР, саме Makita HR 2600, оскільки інструмент з такими параметрами підходить для виконання необхідних Замовнику робіт. Чи буде порушенням, якщо Замовник у оголошення (документації)зазначить конкретну назву предмета закупівлі: Перфоратор Makita HR 2600?
Відповідь
20.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4857 / 4601
В грудні 2016 року розпочато переговорну процедуру на предмет закупівлі електроенергії на 2017 рік. В оголошенні помилково вказано строк поставки не з 01.01.2017, а з 01.02.2017. Після завершення процедури укладено договір і в звіті виявлено технічну помилку: строк поставки з 01.02.2017. Як виправити дану помилку?
Відповідь
20.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4533 / 4340
Нами було двічі відмінено відкриті торги по закупівлі природного газу по причині недостатньої кількості учасників. Процедури об'являлися по очікуваній вартості на певний облсяг закупівлі. Після цього застосовуємо переговорну процедуру, але при цьому зменшуємо обсяг закупівлі, так як на момент проведення переговорної процедури вже доведена річна сума коштів, яка нижча від очікуваної вартості. Питання: чи належать обсяги закупівлі товару до технічних та якісних характеристик, які не повинні змінюватися при застосуванні переговорної процедури після відмінидвох попередніх відкритих торгів (пункт 4 статті 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" - далі Закон)? Так в статті 22 ЗЗакону, де йдеться мова про умови складання тендерної документації, обсяги закупівлі зазначаються в пункті 4, а мова про технічні, якісні та кількісні характеристики йдеться у пункті 3 даної статті. Але, навіть, кількісні характеристики - це не є обсяг закупівлі.
Відповідь
20.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6332 / 6131
Доброго дня! Нашому державному закладу на початку року виділили кошти на закупівлю продуктів харчування для хворих сумою до 50 тисяч гривень. Відповідно буде проводитися допорогова процедура закупівлі. Однак ймовірна ситуація, що з бюджету будуть виділені додаткові кошти, і в подальшому загальна сума на закупівлю харчування збільшиться та перевищить 200 тисяч гривень, що є підставою для проведення відкритих торгів. Коли та в яких розмірах виділять кошти, чи їх взагалі виділять - поки що невідомо. Як нам правильно діяти в цій ситуації? Чи правильно буде, якщо ми спочатку проведемо допорогову закупівлю, а коли сума перевищить 50 тисяч гривень - опублікуємо звіт про укладений договір (договори)? Що ми повинні робити як замовник, якщо загальна сума виділених коштів протягом року перевищить 200 тисяч гривень?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2