Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4234 / 4040
Товариством планується закупівля інформаційних послуг з розміщення інформації у публічних виданнях. Згідно ДК 021:2015 послуги інформаційних агентств (92400000-5)не містить поділу на клас, який в свою чергу не має поділу на категорії. З 17-го січня поточного року визначення предмету закупівлю здійснюється за показником четвертої цифри ДК 021:2015. Так само як і під час закупівлі товарів: - 39200000-4 меблева фурнітура; - 39254000-7 пристрої для вимірювання часу. Питання: За якою цифрою визначати предмет закупівлі послуг, а також товарів, які за ДК 021:2015 мають код, який в свою чергу поділяється лише на групу (третя цифру), а в деяких випадках наявна тільки група та категорія (лише третя та п'ята цифри)? Дякую.
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5261 / 4773
У 2016 році відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель" був укладений договір про закупівлю. В тексті договору відсутнє посилання на можливість продовження дії договору на строк достатній для проведення закупівлі в наступному році (част. 6 ст. 40 ЗУ). На сьогоднійшій день Казначейство відмовляєтся реєструвати додаткову угоду про продовження строків дії договору, посилаючись на те, що Закон втратив чинність, а договором таке продовження не передбачено, хоча воно було передбачено Тендерною документацією. Питання: на які нормативно-правові акти можна послатися, щоб переконати Казначейство зареєструвати додаткову угоду?
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4409 / 4360
Яким чином з 01.01.2017 здійснювати відбір по рамкових угодах укладених у 2016 році строком на 3 роки (до 31.12.2018)? До 01.01.2017 Замовники публікували на сайті tender.me.gov.ua оголошення про результати і звіт відповідно до форм, затверджених наказом Мінекономіки № 1106 від 15.09.2014, який з 01.01.2017 втратив чинність. На електронних майданчиках "Прозорро" на даний час це питання технічно не врегульовано. Просимо надати роз'яснення з даного питання.
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4771 / 4616
Надайте, будь-ласка, розя'снення, 1.Згідно Наказу № 454, предмет закупівлі визначається по 4 цифрі СPV. Чи може 4 цифра закінчуватись цифрою 0? 2. Чи необхідно враховувати значення 5ї цифри CPV? 3. Замовнику необхідно закупити бензин. Який код CPV потрібно вказати в річному плані: 09130000-9 (нафта і дистиляти) з наступним визначенням конкретної назви "бензин" або 09132000-3 (Бензин)з наступним визначенням конкретної назви "бензин"?
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4444 / 4418
Якщо при закупівлі газу предмет закупівлі визначався за 5 знаком ДК 021:2015 - 09123000 -7 Природний газ (природний газ) та двічі відмінялись торги через відсутність учасників. Проте на момент відміни других торгів відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19.12.2016 № 2092 з 17.01.2016 предмет закупівлі уже визначається за 4 знаком основного словника -код ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо . Чи є це зміна предмету закупівлі? Як бути...чи можна застосовувати п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» та проводити переговорну процедуру закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2