Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
03.03.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня, просимо надати відповідь на наступне запитання: Чи потрібно в додатку до річного плану закупівель відображати вартість додаткової угоди до договору, який укладений за результатами процедури закупівель (в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"), яка (додаткова угода) укладається в обсязі, що не перевищує 20%??? Дякуємо.
Відповідь
01.03.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
в 20012 році було розпочато реконструкцію будинку культури. На дай час фірма підрядника ліквідована. сума кошторису 2600 тис.грн. Хочемо продовжити реконструкцію проте в нас є в наявності кошти лише на замну проводки та опалення (270 тис.грн.) Як правильно оприлюднювати в системі "прозоро" дану закупівлю,
Відповідь
23.02.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! В нашій установі проводяться як процедури, згідно ст. 12 закону Закону № 922 так і допорогові закупівлі. Перші проводяться тендерним комітетом (п.1 ст.11 Закону №922) відповідно до річного плану (ст. 4 Закону № 922), який затверджується комітетом (п.3 ст.11 Закону №922) та безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня його затвердження. Допорогові закупівлі проводяться призначеною наказом директора відповідальною особою за проведення допорогових закупівель, на яку покладені функції затвердження, оприлюднення додатку до річного плану (змін до нього) та здійснення цих закупівель на майданчику Prozorro. В нашому випадку, чи правильним є рішення щодо розподілу обов’язків щодо затвердження та оприлюднення річного плану закупівель тендерним комітетом, а додатку до річного плану відповідальною особою за допорогові закупівлі? Чи правомірно буде, якщо відповідальна особа за допорогові закупівлі буде складати і затверджувати додаток до річного плану закупівель, а не тендерний комітет? Заздалегідь вдячні за надану відповідь!
Відповідь
21.02.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Підкажіть бюдь-ласка. Після надходження кошторису в установу необхідно скдласти та затвердити річний план закупівель та додаток до нього під весь передбачений кошторисом фінансовий ресурс. Чи можливо можна окремо затверджувати за кожним предметом закупівлі на передодні проведення процедури. Дякую.
Відповідь
21.02.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Публічне акціонерне товариство «Центренерго» (код за ЄДРПОУ 22927045) як замовник здійснює закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Ми оголосили відкриті торги на закупівлю (за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти): - бензину (оголошення UA-2017-01-24-000425-c) очікувана вартість 1 944 250.00 грн. для потреб відокремленого підрозділу Зміївської ТЕС (Харківська обл.); - дизельного палива (UA-2017-01-24-002416-b) очікувана вартість 1 344 000.00 грн. для потреб відокремленого підрозділу Трипільська ТЕС (Київська обл.). Наразі плануємо провести закупівлі товарів, які на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»), мають такі самі показники четвертої цифри 09130000-9 — Нафта і дистиляти, а саме: - бензину та дизельного палива для відокремленого підрозділу ВП Ременерго (м. Черкаси) з очікуваною вартістю 438 тис. грн.; - гасу ТС-1 для відокремленого підрозділу Трипільська ТЕС з очікуваною вартістю 18 тис. грн.; - промивочних рідин для відокремленого підрозділу Вуглегірська ТЕС (Донецька обл.)з очікуваною вартістю 23,656 тис. грн.; - бензину Б70 для відокремленого підрозділу Зміївська ТЕС з очікуваною вартістю 70,00 тис. грн.; - нефрасу для відокремленого підрозділу Зміївська ТЕС з очікуваною вартістю 10,5 тис. грн. Вартість вищевказаних закупівель є меншою за вартість, що встановлена в абзаці третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Чи може ПАТ «Центренерго», як замовник який здійснює діяльність в окремих сферах господарської діяльності, здійснити вищевказані закупівлі без застосування процедур передбачених частиною першою статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» з можливістю використання або без використання електронної системи закупівель? З повагою, Валерій Ігнатенко
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json