Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.11.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається замовником. З 01.01.2022 функції тендерного комітету повністю покладаються на уповноважену(них) особу. Станом на 29.10.2021 у вільному доступі відсутня інформація щодо функціонування електронної системи закупівель та акредитованих електронних майданчиків за участю уповноваженої особи, у зв’язку з чим просимо надати роз’яснення: 1. Чи може уповноважена особа створювати робочу групу або іншу структурну одиницю на підприємстві замовника яка буде взаємодіяти з електронною системою закупівель без участі уповноваженої особи, тобто здійснювати технічну реалізацію оприлюднення процедур закупівель/спрощених закупівель та їх супроводження? 2. Чи повинна уповноважена особа самостійно здійснювати всі дії, від планування до завершення процедур закупівель/спрощених закупівель? 3. Чи може одна уповноважена особа відповідати за організацію проведення процедур закупівель/спрощених закупівель а інша за визначення переможця? 4. Формування річного плану та затвердження процедур закупівель/спрощених закупівель, повинна робити одна уповноважена особа чи декілька уповноважених осіб які будуть в подальшому відповідати за різні процедури закупівлі? 5. Що вважається початком процедури закупівлі - оголошення про проведення закупівлі чи затвердження річного плану закупівлі?
Відповідь
21.06.2022
Запитання      Тема: Інше
Почему нет до сих пор выплаты 6500?
Відповідь
23.12.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Я не встигаю провести процедуру закупівлі по кейтеринговим послугам. Очікувана вартість перевищує 200 тис.грн. Чи можу я заключити прямий договір до 49999,00 грн. на час проведення торгів. (20% від суми минулого року договору заключити немає можливості т.к., немає відповідного пункту у договорі)
Відповідь
14.12.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
У відповідності до ч.6. ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Що треба розуміти під терміном «видатки» у даній статті? Чи співпадає значення цього терміну із п.13 ст. 2 Бюджетного кодексу України, де видатки бюджету визначено як кошти, спрямовані на здійснення програм та заходів, передбачених відповідним бюджетом. Та чи має право Замовник, віднесений до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» згідно п.4. ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (як такий, що здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання), що не отримує бюджетного фінансування та, відповідно, не затверджує видатки у розумінні Бюджетного кодексу України, продовжити дію договору про закупівлю у порядку, передбаченому ч.6. ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
24.02.2022
Запитання      Тема: Інше
Просимо ТЕРМІНОВО пояснити шляхи закупівель ТМЦ для швидкого забезпечення нагальних потреб для атомної електростанції.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json