Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.07.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2365 / 2506
14.07.2022р. набуває чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості". Починаючи з 14.07.2022р Замовники повинні врахувати та встанволювати вимоги щодо ступіню локалізації виробництва під час товарів, які наведені у цьому Законі. Ступінь локалізації виробництва визначається самостійно виробником товару, що є предметом закупівлі, та підтверджується Уповноваженим органом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. 1. Просимо Вас зазначати чи встановлено на сьогоднішній день КМУ цей Порядок? 2. Яким чином/докуметом підтверджується Уповноваженим органом ступінь локалізації виробництва? 3. Яким чином виконувати норми положення цього Закону Замовником оскільки станом на 13.07.2022 відсутній нормативно - правовий акт щодо цього питання та з боку Уповнаоженого органу (МЕУ) так само не надано жодного листа/наказу? 4. Просимо викласти приклад щодо застосування норм положень Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості" під час встанволення кваліфікаційного критерія до учасника в цій частині.
Відповідь
11.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2364 / 2378
Оскільки останніми змінами до Постанови №169 замовників (певної категорії, до якої відноситься наше підприємство) зобов'язали проводити закупівлі понад 50 тис. грн. через ЕСЗ із застосуванням або електронного каталогу, а у випадку закупівлі понад 200 тис. грн.- через запит цінових пропозицій, або спрощеної закупівлі. Питання: чи правомірно застосувати один з винятків, перелічених у Постанові, при якому замовник може укласти прямий договір - відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників- на випадок коли закупівля через запит ціни пропозицій також не відбулась через відсутність пропозицій?
Відповідь
09.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2364 / 2392
1. Надати роз’яснення, чи є обов’язковим у складі тендерної документації, документ про якість – сертифікат відповідності встановленого зразка, виданий уповноваженим органом оцінки відповідності перевірянням виробів певного типу з застосуванням відповідних процедур, за умови що предмет закупівлі – товар не підлягає обов’язковій сертифікації в Україні. 2. Чи є сертифікат відповідності, виданий в порядку добровільної сертифікації, уповноваженим органом оцінки відповідності – належним документом про якість відповідного товару, за умови відсутності такого органу з оцінки в реєстрі призначених органів з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів, який формує та веде Мінекономіки України. 3. Чи є орган оцінки відповідності ТОВ «СВІТОВІ СТАНДАРТИ» - уповноваженим органом з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів
Відповідь
31.12.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2363 / 2382
Чи дозволяється в договорах про закупівлю, який укладено за результатами проведення переговорної процедури встановити, що умови договору застосовуються до відносин між контрагентами (постачання послуг тощо), які виникли до його укладення (ч.3. ст. 631 ЦК України).
Відповідь
26.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2362 / 2350
Доброго дня! Підкажіть, що роботи замовникам які знаходяться на окупованих територіях. Оголошувати відкриті торги чи працювати по ПКМУ 169?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2