Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.11.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4782 / 4987
Добрий день! Прошу надати консультацію з питання чи може Замовник з власної ініціативи здійснювати закупівлю через електронну систему закупівель шляхом проведення процедури відкритих торгів у разі, якщо предмет закупівлі є в переліку частини третьої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (дія Закону не поширюється)? Буду вдячна за якнайшвидшу відповідь!
Відповідь
08.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
4903 / 4875
Прошу надати роз’яснення, щодо можливості проведення повторного розгляду тендерних пропозицій учасників під час здійснення відкритих торгів на закупівлю послуг (робіт), якщо вартість закупівлі перевищує межі, встановлені у ч.4 ст.10 Закону України “Про публічні закупівлі” (надалі – Закон). Питання стосуються тих випадків, при яких у тендерній документації на закупівлю послуг (робіт), вартість предмету закупівлі яких перевищує межі, встановлені у ч.4 ст.10 Закону, передбачено вимогу щодо надання цінової пропозиції разом з кошторисом (розрахунком вартості послуги (роботи)) (надалі – Кошторис). Чи має право замовник у зазначених випадках, після проведення електронною системою автоматичної оцінки тендерних пропозицій, здійснити повторний розгляд тендерної пропозиції учасника, якого електронна система визначила переможцем торгів, на предмет відповідності Кошторису умовам тендерної документації. А також, чи має право замовник на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону, при умові не надання учасником-переможцем торгів Кошторису або при умові невідповідності Кошторису умовам тендерної документації, відхилити тендерну пропозицію цього учасника.
Відповідь
08.11.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4997 / 4918
На сайта Мінфіна (зокрема https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/reg/Полтавська) щоденно оновлюєтсья інформація про Середні ціни на пальне з зазначенням регіону та дати. Чи можливо використовувати Переможцю та Замовнику інформацію з цього ресурсу задля належного законного обгрунтування підвищення цін на пальне у відповідності до п.2. ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" ? Та чи є такий ресурс офіційним для таких випадків ?
Відповідь
08.11.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4927 / 4876
Доброго дня. Просимо надати роз’яснення з наступного питання. На початку року було укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт об’єкту на суму 100 000грн. , внесено дані до додатку до річного плану , в системі Прозорро розміщено сканкопію договору та Звіт про укладений договір. В договорі прописано , що сума договору може змінюватись за результатами проходження експертизи. На даний час за результатами проходження експертизи сума договору збільшується на 25000 грн. і буде становити 125000 грн. у зв’язку з чим укладено додаткову угоду до основного договору на збільшення суми . Чи потрібно вносити зміни в додаток до річного плану розміщувати сканкопію додаткової угоди ті вносити зміни у Звіт про укладений договір . в системі Прозорро.
Відповідь
08.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4886 / 4728
Доброго дня! Звертаємось до Вас із проханням роз'яснити наступне: Згідно положень частини 3 статті 9 Закону України "Про публічні закупівлі" громадяни і громадські організації та їх спілки не мають право втручатися у процедуру закупівлі. Яким чином має діяти замовник, якщо на участь у відкритих торгах подано тендерну пропозицію саме від громадської організації, яка створена та діє відповідно до Закону України "Про громадські об'єднання" (адже подання тендерної пропозиції є прямим втручанням у процедуру закупівлі з метою впливу на її результати)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2