Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
21.12.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня, чи потрібно оприлюднювати звіт про укладені договори за результатами укладених додаткових угод до договорів, які підпадають під дію абз. 5 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
21.12.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Замовником передбачено провести реконструкцію об’єкту, розроблено проектно – кошторисну документацію та отримано позитивний звіт експертизи. Проектно – кошторисна документація включає : 1.Роботи 2. Вмонтоване обладнання 3. Не вмонтоване обладнання. Очікувана вартість закупівлі перевищує 1.5 міл.грн. Чи зобов’язаний замовник розділяти роботи і обладнання на окремі предмети закупівлі та проводити окремі процедури закупівлі
Відповідь
21.12.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи є комунальні підприємства афілійованими підприємствами по відношенню до Бердянської міської ради (засновник), її виконавчого комітету в розумінні ст. 1 Закону України "Про публічні закупівлі". Якщо так, чи можна в такому випадку проводити закупівлю товарів, робіт, послуг у таких підприємств без застосування процедури публічних закупівлеь (відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі").
Відповідь
20.12.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Чи потрібно публікувати додаткову угоду до договору по допороговій закупівлі, якщо відбулися зміни в специфікації, що є додатком до договору (зміна параметрів предмета закупівлі, що не призводить до зміни обсягів закупівлі, зміни ціни за одиницю, зміни суми договору). Дана причина внесення змін не зазначена в ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
20.12.2017
Запитання      Тема: Інше
Хотів би отримати консультацію з наступного питання: дочірні підприємства ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" різних регіонів оголошують тендерні закупівлі з бюджетом вище 1 000 000 грн. визначаючи їх як допорогові. До прикладу: -https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-19-000914-c Прошу надати консультацію на яких правових підставах (з вказанням конкретних статей конкретних нормативно-правових актів) здійснюється оголошення такого роду закупівель коли бюджет вище 1 000 000 грн. і закупівля визначається як допорогова.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json