Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.04.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5510 / 5474
Доброго дня! За результатими проведення відкритих торгів по Код ДК 021:2015:15330000-0Оброблені овочі та фрукти Учасника дисквалифікували посилаючись, що відповідно до Тендерної документації необхідно підтвердити наявність в Учасника власних та/або орендованих складських приміщень, пристасованих для зберігання товару. На що учасником було подано договір оренди магазина на який є Рішення продержавну реєстрацію потужності на роздрібну торгівлю. Замовник у висновку на дисквалифівкацію що тендерна документація не відповідає вимогамв частині документального підтвердження наявності пристосованого приміщення для зберігання продуктів за предметом закупівлі. В телефонному режимі було також сказано що потрібно від діяльності "Оптова торгівля", яке не заявлено у Тендерній документації. Правомірне лі рішення про дисклалифікацію Учасника. Як можно оскаржити рішення Замовника, та чи є шанси на отримання позитивного рішення про відміну дисквалифікаціі?
Відповідь
17.04.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4938 / 4877
Доброго дня. Учасник процедури закупівлі,у складі тендерної пропозиції, пропонує товари (а саме посуд скліний - стакани 0,250мл.)виробництва Росії. Чимає право замовник відхилити таку пропозицію? Згідно ухвали від 10.04.2019 КМУ розширив перелік російських товарів що заборонено на ввезення в Україну (в тому числі на скляні ємності), але ухвала ще не вступила в законну силу. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
17.04.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5478 / 5441
У разі залучення субпідрядної організації до виконання договору в обсягах менше ніж 20% від якої суми нараховується відсотки - від суми договору закупівлі чи від суми договору, яка зменшена з врахуванням фактичного обсягу видатків замовника?
Відповідь
17.04.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4214 / 4123
Доброго дня. Чи дозволяється укладати контракти на послуги з адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) більше 200 тис.грн., якщо в контракті декілька предметів закупівель (суб'єкти надання БВПД відповідно п.15 наказу № 454 від 17.03.2016) по одному коду класифікатора (ДК 021:2015 "79110000-8")? Дякую.
Відповідь
17.04.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4963 / 4959
Чи включається в очікувану вартість закупівлі робіт по капітальному ремонту, фінансування якого здійснюється протягом 3 років по КЕКВ 3132, вартість устаткування, яке проходить по КЕКВ 3110?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2