Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
03.09.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
ТОВ "Київбілдінг" був переможцем торгів на закупівлю UA-2020-08-14-003554-c Закупівля на prozorro.gov.ua. Економія бюджетних коштів склала 13%. Нас було дискваліфіковано із-за відсутності ліцензії. Вимогою замовника було надання учасниками копії ліцензії на провадження діяльності. Ст.41 Закону встановлено, що копія ліцензії переможцем надається у разі, якщо такий вид діяльності підлягає ліцензуванню. Вид робіт, передбачений закупівлею, не підлягає ліцензуванню. Вимоги Замовника не мають бути вищими за вимоги Закону. Крім того, на підставі Постанови КМУ від 13 березня 2020 р. № 219, ДАБІ не видає ліцензій. Прошу відповісти: чи є дискваліфікація законною? Чи є вимоги Замовника дискримінаційними? Відповдь прошу надати письмово.
Відповідь
13.08.2020
Запитання      Тема: Інше
Підкажіть, будь ласка, якщо в комунальному закладі призначено дві уповноважені особи (одна з них відповідає за спрощені закупівлі, а друга - за переговорну процедуру), чи можуть вони заміняти одна одну в тому випадку, коли хтось виходить у відпустку, перебуває на лікарняному тощо. Іншими типами процедур закупівель займається тендерний комітет. Чи не буде така ситуація суперечити статті 11 ч. 7 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме вимозі про розмежування повноважень у разі призначення двох уповноважених осіб?
Відповідь
27.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Оплата приватному нотаріусу за посвідчення договорів купівлі-продажу об'єктів нерухомого майна для суспільних потреб - чи підпадає під ЗУ "Про публічні закупівлі".
Відповідь
08.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Будь ласка, надайте відповіді на деякі питання стосовно Постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 «Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу». 1. Коли і яким чином буде оприлюднена інформація щодо початку роботи електронного каталогу? 2. На якому етапі і яким чином можливо подати заявку-звернення про приєднання до електронного каталогу в якості постачальника?
Відповідь
21.01.2020
Запитання      Тема: Інше
Комунальне підприємство в 2019 році провело тендер на 1800000,00 грн, з них 1400000,00 кошти місцевого бюджету, 400000,00 грн кошти підприємства. На початку 2020 року, хочуть скористатися ч. 5 ст.36 ЗУ "про публічні закупівлі". В додатковій угоді прописувати також прописувати та відповідно реєструвати в органі казначейства 280000,00 грн. кошти місцевого бюджету та 80000,00 грн. кошти підприємства, чи можуть прописати 360000,00 грн. за кошти місцевого бюджета та зареєструвати в органах казначейства 360000,00 грн. за кошти підприємства.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json