Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3149 / 3160
Наш заклад перебуває в процесі реорганізації (припинення шляхом перетворення), чи маємо ми право в цей період проводити закупівлі?
Відповідь
28.02.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3539 / 3400
Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» чітко визначено перелік кваліфікаційних критеріїв, які можуть бути встановлені Замовником і документально підтверджені учасником: - наявність обладнання та матеріально-технічної бази; - наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; - наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Визначені замовником згідно з цією статтею кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації. У відповідності до ч.4 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції. Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником. Частина 1 Статті 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» містить виключний перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції до якого відноситься наступне: 1) учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником; 2) переможець: відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю; не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону; 3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону; 4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. При цьому слід зазначити, що замовники повсякчас зазначають в тендерній документації документи, які прямо не передбачені законодавчо, однак їх вважають за обов’язкові, наприклад проект договору закупівлі підписаний Учасником. В зв’язку з вищевикладеним, прошу надати роз’яснення з приводу наступного питання: - чи є відсутність проекту договору у додатках до тендерної пропозиції підставою для відхилення такої пропозиції, в тому разі, якщо в тексті тендерної пропозиції учасник зобов’язується підписати такий договір в разі перемоги? - чи може відсутність завантаженого проекту договору вважатись несуттєвою помилкою, оскільки учасник не відмовляється підписати договір як це зазначено в абз. 1 п. 3 ч. 1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
27.02.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4056 / 3991
Підскажіть, будь-ласка, чи можна створити в установі відділ з публічних закупівель? Уповноважена і відповідальна особа в складі відділу. Дякую.
Відповідь
27.02.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4446 / 4418
Виконання робіт із розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села .....
Відповідь
27.02.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4132 / 4149
Відповідно до вимог тендерної документації: учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції проект договору, підготовлений у відповідності з Додатком 5 до тендерної документації, який повинен бути заповнений для сторони учасника. Додаток 5 містить проект договору, без дадатків до нього, але в тексті проекту вказано, що невід'ємною частиною договору є: договірна ціна та календарний графік (що вказує на те, що при підписанні договору дані додатки обов'язково повинні бути). Чи повинен учасник в складі своєї тендерної пропозиції надавати календаний графік, адже прямої вимоги щодо його надання тендерна документація не містить?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2