Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
12.12.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відділом освіти проведена Закупівля на реконструкцію гімназії. Відділ освіти був замовником, балансоутримувачем та платником по договору. В жовтні 2022 року гімназія перейшла на самостійний бух. Облік та стала балансоутримувачем приміщення в якому здійснювалася реконструкція. Чи може відділ освіти продовжити бути замовником та платником по даному договору до повного його виконання?
Відповідь
12.12.2022
Запитання      Тема: Інше
Про набуття/відсутність статусу «Замовника» Комунальне підприємство «Зелене будівництво» Сумської міської ради є спеціально створеним підприємством «для утримання об’єктів благоустрою з метою проведення робіт з утримання, поточного та капітального ремонту об’єктів благоустрою, утримання зелених насаджень, надання (виконання) інших послуг (робіт) для задоволення потреб територіальної громади». Одноособовим засновником підприємства є Сумська міська рада. Разом з цим, підприємство створене з метою отримання прибутку та реалізуючи напрям задоволення потреб територіальної громади діє добровільно на конкурентному ринку, зокрема, через участь «на рівних» з іншими суб’єктами господарювання у процедурах закупівель та подальшого укладення договорів на закупівлю із Замовниками відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі». Слід зазначити, що основною мотивацією такої діяльності є виконання статутних завдань підприємства, а саме забезпечення його прибуткової діяльності. Отримані та витрачені кошти від такої діяльності не мають статусу бюджетних. Враховуючи викладене вище в сукупності, керуючись п.13 ч.1ст. 9Закону України «Про публічні закупівлі» просимо надати консультацію з такого питання: Чи належить комунальне підприємство «Зелене будівництво» Сумської міської ради до категорії Замовників, визначених п.3 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо здійснює свою діяльність з метою отримання прибутку в умовах конкурентного ринку, зокрема за наслідком успішної участі в процедурах закупівель?
Відповідь
12.12.2022
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
В листопаді 2022р. було заключено тендерний договір на постачання електроенергії, де було вказано: ціна договору становить 260738,40грн.,з яких листопад2022року--38700,00грн-наявні кошторисні призначення, грудень-222038,40грн.В цьому договорі не вказали, що оплата частково буде за рахунок відшкодування. В листопаді договір було зареєстровано на 38700,00грн.і оплачено послуги згідно наданих актів. В грудні призначень немає, однак є кошти від відшкодування, які надійшли від орендарів і які я можу "підсадити" під цей договір, щоб проплатити в грудні. Як правильно прописати в додатковій угоді ці кошти?
Відповідь
12.12.2022
Запитання      Тема: Тендерна документація
Згідно з абзацом першим п. 28 Особливостей тендерна документація формується замовником відповідно до вимог ст. 22 Закону з урахуванням цих особливостей. Згідно з абзацом другим п. 2 ч. 2 ст. 22 Закону для об’єднання учасників замовником зазначаються умови щодо надання інформації та способу підтвердження відповідності таких учасників установленим кваліфікаційним критеріям та підставам, встановленим ст. 17 цього Закону. Чи повинен учасник процедури закупівлі самостійно декларувати відсутність підстав, визначених ст. 17 Закону (крім п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону): - щодо кожного учасника, який входять до учасника об’єднання учасників; - щодо кожного субпідрядника/співвиконавця (у разі коли учасник процедури закупівлі має намір залучити інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/ співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої ст. 16 Закону)? Чи повинен переможець процедури закупівлі надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 3, 5, 6 і 12 ч. 1 та ч. 2 ст. 17 Закону: - щодо кожного учасника, який входять до учасника об’єднання учасників; - щодо кожного субпідрядника/співвиконавця (у разі коли учасник процедури закупівлі має намір залучити інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/ співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої ст. 16 Закону)?
Відповідь
11.12.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день! КВКП "Водограй" включено до переліку обєктів критичної інфраструктури, що підтверджується відповідною довідкою, яка додається. На підставі п.п.12 п.13 ПКМУ №1178 від 12.10.22 р., самостійно прийнято рішення на закупівлю електричної енергії (універсальна послуга) на суму понад 200 тис.грн... Які додаткові обгрунтування чи документи необхідні для проведення закупівлі на підставі п.п.12 п.13 Постанови без проведення процедури відкритих торгів? Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json